Oya’landım çok beğenildi

Hani bazıları için söylenir ya; on parmağında on marifeti var diye, işte Ayşe Özer’de o müstesna insanlardan biridir. Bodrum’un çalışkan insanları arasında yer alan Ayşe Özer bu kez bilmediğimiz bir yönüyle arşımıza çıktı.

Oya’landım çok beğenildi

Bodrum Sağlık Vakfı yararına, Osmanlı Tersanesi Kaymakamlık Sanat Galerisi’nde açtığı ,“Oya’landım” adlı takı sergisiyle büyük beğeni topladı.

BESİAD eski Başkanı, Ege Yat ve Luuz Otelin pazarlama ve satış sorumlusu ve aynı zamanda Bodrum TÜRSAB Bölgesel Yürütme Kurulu Genel Sekreteri Ayşe Özer, Kent TV için hazırladığı Bodrum’un köyleri ve yaşamı anlatan programla dikkat çekmişti.

Bodrum Mavi Dergisindeki görevinin yanı sıra Bodrum Kaymakamlığı tarafından hazırlanan tanıtım kitabının koordinatörlüğünü de yaptı. Ayşe Özer gönüllüsü olduğu Bodrum Sağlık Vakfı yararına açtığı sergi için şunları söyledi: “Yüreklerine, emeklerine, azimlerine inandığım Bodrum Sağlık Vakfı’nın çocukları için bir şeyler yapmak istedim.

Bütün görevlerim bitip, evime geldiğimde, oyalarla, yarı değerli taşlarla, Afgan ve Türkmen takılarla vakit geçirirken, emeğimi çocuklarla paylaşmak istedim. Bu anlatılmaz bir duyguydu. Takılarıma bu duyguyu da katınca inanılmaz güzel eserler ortaya çıktı.” Ayşe Özer, takılarını, Bodrum Sağlık Vakfı’ndaki çocukların engellerini aşmalarına katkıda bulunmak için sergilediğini de belirtti.

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2011, 23:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568