Sanata Çiğ Köfte karıştı!

Merve Yılmaz/İSTANBUL- “Nar Harekatı Sanat Etkinliği’nde” Sevgi Evleri’ndeki Çocukları Çiğ Köfteye doyurdu

Sanata Çiğ Köfte karıştı!

 Ziyafet Çiğköfte, Sevgi Evleri’nde devlet korumasına ve bakımına ihtiyaç duyan çocuklarla ilgilenen bir sosyal sorumluluk projesi olan Nar Harekatı kapsamında, çocukları acının en tatlı ziyafetiyle buluşturdu. Üniversiteler ile iş birliğine geçilerek gerçekleştirilen ve son ayağının Haliç Üniversitesi Sütlüce kampüsünde yapıldığı etkinlikte, Sevgi Evleri’ndeki 100’e aşkın çocuk, sanat etkinliği kapsamında çiğ köfte ziyafeti yaşadı.

Üniversitelerle iş birliği içerisinde gerçekleştirilen Nar Harekatı kapsamında Ziyafet Çiğköfte, Beykoz Galip Öztürk Sevgi Evleri ve Dudullu Anadolu Çocuk Merkezi’ndeki bakıma ihtiyaç duyan kimsesiz çocukları çiğ köfteye doyurdu. Haliç Üniversitesi’nin Sütlüce kampüsünde gerçekleştirilen sanat etkinliğinde çocuklar, resimler yapıp yaratıcılıklarını geliştirirken Ziyafet Çiğköfte lezzetiyle buluştular. Sevgi Evleri bünyesindeki 100 çocuğa yönelik gerçekleştirilen etkinlikte çocuklar, minik ellerini kullanarak muhteşem hayal güçleriyle tuvaller ortaya çıkardılar. Bu etkinlik sayesinde hem kendilerini geliştirdiler hem de keyifli zaman geçirdiler. 

“Çocuklar Bizim Geleceğimizdir”
Etkinliğe katılan Ziyafet Çiğköfte Yönetim Kurulu Başkanı Veysi Akıncı, böyle bir etkinliğe yemek desteği verdikleri için memnun olduklarını ve çocukların yüzündeki gülümsemeye bir nebze de olsa katkıda bulunmaktan oldukça mutluluk duyduklarını dile getirdi. Bu tarz etkinliklerin yayılarak çoğalması gerektiğine inandığını söyleyen Veysi Akıncı, “Çocuklar bizim geleceğimiz, onların iyi eğitim alması, sanat yönlerini geliştirmeleri ve geleceğe emin adımlarla ilerlemeleri ülkemiz açısından oldukça önem teşkil etmektedir. Ziyafet Çiğköfte, her zaman bu tarz etkinliklere destek verecektir. Çocukların mutluluğu bizim mutluluğumuzdur” dedi.

Ziyafet Çiğköfte Hakkında:
Damak tadını farklı bir anlayışla müşterilerine sunan Ziyafet Çiğköfte, 2005 yılında Arnavutköy'de hizmet vermeye başlamıştır. Kısa zamanda farklı şubeleriyle geniş kitlelere çiğ köfte lezzetini sunan firma, tamamen doğal ve eşine az rastlanır tadıyla Türkiye çapında öne çıkan, 565 bayisi ile 68 şehirde faaliyet gösteren sektöründe lider firmadır.

Ziyafet Çiğköfte, sektöründe kendi üretimiyle ürün portföyünü zenginleştiren, alanındaki tüm gelişme ve yeniliklere uyum sağlayan, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde gören, toplam kalite anlayışıyla; yapılanmasını değişen müşteri ihtiyaçlarına göre geliştirebilen lider ve sadece bölgesel değil, ulusal alanda da marka sahibi olabilmektir. 

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2018, 19:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568