Serenay Aktaş nasılda ağladı !

Ağlatan mutluluk...

Serenay Aktaş  nasılda ağladı !

Ünlü oyuncular Serenay Aktaş, Meral Kaplan, Ebru Kaymakçı, Serkan Atar, Osman Dursun ve Erkan Çubuk gibi deneyimli oyuncuları kadrosunda barındıran  Serkan Atar'ın yönettiği "Benim Neyim Eksik" tiyatro oyunu 27 Kasım 2016  Pazar günü Profilo Kültür Merkezinde izleyiciyle buluştu.

Büyük alkış alan  oyunda  tüm oyuncular performansları ile herkesi büyüledi. Serenay Aktaş, Serkan Atar, Meral Kaplan, Ebru Kaymakçı, Erkan Çubuk oyun öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Serenay Aktaş çok heyecanlı olduğunu belirtirken, oyunun yönetmeni ve hocası Serkan Atar'a tiyatro sahnesine kendisini layık gördüğü için teşekkür edip. Tiyatro sahnesinde  böyle büyük oyuncularla oynama şansının kendisi için büyük onur olduğunu söyledi. Serenay Aktaş tiyatro sahnesindeki yönetmen rolü ile büyük alkış alırken Serkan Atar'ın sahneye koyuduğu “Deli” karakteri ayakta alkışlandı.


Serenay Aktaş'ın oyununu izlemeye  gelenler  arasında; Annesi Songül Aktaş ve Şevkat Yerimdar Dizisinin yakışıklı oyuncusu Barış Murat Yağcı vardı. Yağcı, oyuna küçük kız kardeşi  Yağmur ile katıldı.
Beste Öner

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2016, 18:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568