Temas Türker Art Galeri’de

Özlem Gökbel - Gamze Şiriner, “Temas/Contact” adlı yeni serisi ile Türker Art Galeri’de sanatseverlerle buluşuyor. 

Temas Türker Art Galeri’de

Eserlerinde; klasik kompozisyon anlayışının dışına taşarak, özgün monokrom tekniği ve zaman zaman da ikinci renk ilavesiyle farklı bir görsellik ve ifade tarzı yakalayan Gamze Şiriner‘in “Temas/Contact” sergisi izleyiciden ilgi görmeye devam ediyor. Ressam; gerek portrelerdeki, gerekse bedenlerdeki kesik görsellerin tamamlamasını, bu sergisinde de izleyicinin özgür düş gücüne teslim ediyor.


 
1996 yılından bu yana karma ve solo sergiler yapan, aynı zamanda atölyesinde resim dersleri de veren Ankaralı ressam Gamze Şiriner, günümüz toplumunun yüzeyselleşmiş, kopuk ilişkilerinin maddi bileşenlerini bir tarafa bırakıp, birbirlerine tekrar bağlanmaları üzerine görsel bir eylemde bulunurken, öznesi insan olan çalışmalarıyla izleyicilerle “Temas”a geçiyor. 

Sergi 28 Nisan’a kadar Türker Art’ta izlenebilir. 

Teşvikiye’de 2012 yılından bu yana sanat galerisi olarak hizmet veren Türker Art;  galeri sahiplerinin köklü sanat bilgisi ve sevgisi sayesinde, gerek klasik ve modern, gerekse çağdaş sanatı destekleyen pek çok projeye imza atıyor, genç yetenekleri sanatseverlerle buluşturuyor ve uluslararası platformlarla işbirliği içinde, usta sanatçıları ve gelecek vadeden isimleri temsil ediyor. 


Türker Art
Şakayık Sok. Ful Apt. No: 43 Da:2 Teşvikiye – İstanbul
0212 296 53 25

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2018, 22:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568