Tiyatro'da aşkı tamir ediyorlar

Selçuk Aka / İSTANBUL - Sergilediği oyunlar ve kadrosuna dahil ettiği oyuncularla “ Bu Tiyatro “ ve kurucusu Barbaros Uzunöner gündemde kalmayı başarıyor.

Tiyatro'da aşkı tamir ediyorlar

Yeni sezonu “Aşk Tamircisi” isimli oyunla açmaya hazırlanan Bu Tiyatro, oyuncuları Barbaros UzunÖner, kitapları satış rekorları kıran ünlü yazar Kahraman Tazeoğlu ve televizyon ekranlarının güzel oyuncusu Cemre Melis Çınar ile yine çok konuşulacağa benziyor. 

Barbaros Uzunöner’in yazdığı “Aşk Tamircisi” isimli tiyatro oyununda başarılı yazar Kahraman Tazeoğlu, anlatım ve şiirlerle aşkı tamir ederken, Barbaros Uzunöner ve Cemre Melis Çınar skeçler ile seyirciyi güldürüyor. Oyun zamanın davranışlarımız üzerine etkisini mizah yoluyla anlatıyor. 

Çocukluk, gençlik, olgunluk ve yaşlılık dönemlerinde davranışlarımızda ne gibi değişiklikler olduğu sahneye taşırken, nezaketli bir mizah anlayışı ile şiirler ve duygusal konuşmalar birbirini tamamlıyor. Aşk Tamircisi oyununda şiirli bir mizahın örneği sunulurken, ailece izlenebilecek şekilde formatlanan oyunda müzik de önemli bir yer tutuyor.

 “Aşk Tamircisi” isimli oyun duygusal yönü ve mizah dozu yüksek olan yönüyle izleyenlere, “Sanki benim hayatım anlatılıyor.” dedirtecek. Bilmeye, hissetmeye ve gülmeye hazır olun, “Aşk Tamircisi” başlıyor.

AŞK TAMİRCİSİ İSİMLİ OYUNUN İLK 3 GÖSTERİSİ:
9 KASIM 20.30 KADIKÖY HALK EĞİTİM MERKEZİ
13 KASIM 20.30 ATAKÖY YUNUS EMRE K.M.
20 ARALIK 20.30 TRUMP SAHNE

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2017, 23:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568