Tiyatro Teras'ta ünlü bir isim

Başarılı oyuncu ve yönetmen Şüküri Çavuşay'ın (Shyqyri Caushaj), İstanbul Nişantaşı’nda sanatseverlere kazandırdığı "Tiyatro Teras", bu hafta Prof. Dr. Mehmet Çelik'i ağırladı. 

Tiyatro Teras'ta  ünlü bir isim

Çok sayıda öğrenci ve tiyatrocu adaylarının katıldığı 1000 Fikir Yarışır 1000 Çiçek Doğar - "Mevlâna ve Aşk" adlı söyleşide, Prof. Dr. Mehmet Çelik, Mevlana felsefesinin sanat, şiir ve aşk üzerine etkilerini paylaştı. Hayatta karşılaştığımız güçlükler karşısında yılmamak gerektiğini söyeyen Çelik "Her ne iş yaparsak yapalık aşk ile yapmamız gerekir" dedi.

Söyleşide başarılı oyuncu Mehmet Polat'ta hazır bulundu.


ÜNLÜ YÖNETMEN VELİ ÇELİK SORULARI YANITLAYACAK

Tiyatro Teras'ta  16 Temmuz 2017 pazar günü saat 17.00'de yönetmen Veli Çelik konuk olacak.Veli Çelik, sanat dünyasınıda ki tecrübelerini paylaşırken, kamera oyuncluğu ve diziler üzerine öğrencilerin sorularını yanıtlayacak.

Tiyatro Teras'ta her hafta sanat, bilim, felsefe, psikoloji ve tarih alanlarında kendi alanında uzman hocalar seminer verecek. İlerleyen haftalarda Türkan Şoray, Benrnu Yıldırımlar gibi ünlü oyuncularda Tiyatro Teras'a gelerek deneyimlerini öğrencilerle paylaşacak.

Tiyatro Teras, el emeği tasarımları ve farklı atmosferi ile ustalardan ve öğrencilerden şimdiden tam not aldı.


Olcay Ünal SERT

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2017, 11:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568