Kurt Köy'den güzel bir anı kalacak

KURT KÖYDE EMSEY HOSPITAL HASTANESİ VE SAYIN BAYAN DR.TÜLAY DAĞ…


Uzun zamandan beri, Kurt Köy'deki bu özel hastanenin güzel hizmetlerini duyuyor ve bir vesileyle tanımak istiyordum. Bu vesile geçtiğimiz günler içinde ortaya çıktı ve bu hastanenin yolunu tuttum. Uzaktan verdiği görüntü ve park alanları ile hakikaten modern bir hastane kimliğini taşıyordu içerisine girdiğimde kapıda karşılayanların güler yüzü ve samimi görüntüleri ile çok duygulandım. Ayaklarımda meydana gelen bazı görüntülerin tedavi edilmesi için yönlendirildiğim bayan Dr. Sayın Tülay Dağ hakikaten bizi karşılayışı ve güzel görüntüsü ile beni çok duygulandırdı.


Yaptığı tedavi sonunda verdiği hizmetin bu güzel görüntüsünü işte her gün yazı yazdığım ve görüntüsünü unutamadığım ve unutamayacağım 84 yaşında bir hasta olarak onu köşeme böylece konuk ettim. Konuk ettiğim bu doktorumla yaptığım güzel sohbetlerle hastaneyi ve doktoralılarını daha mükemmel tanıdım. Bu vesileyle hepsini tebrik etmek istiyorum çünkü hasta ve dr. İlişkisinin en güzel örneğini burada görmenin güzelliğini yaşamış olmak çok duygulu ortamın sergilenmesi emektir. Hastanelerdeki özel olsun resmi olsun bütün görüntüler bu güzel hastanede olduğu gibi hasta ve Dr. İlişkisi daha tatlı tablolarla görüntülenmiş olur.


Tanıdığım resmi hastanelerdeki Sayın Uzman Dr. Mustafa Tekçe, Sayın Prf. Dr.Bülent Karadağ. Sayın Uzman Dr. Faruk Yerlioğlu, Sayın Prof. Dr. Emekli Tuğ General Dilaver Erşanlı ve Prof.  Dr. Mehmet Dinçtürk ve son günlerin bana getirdiği  Erkan Karadağ.


Bütün bunlar işte güzel dayanışmanın ifadesi olarak ben bu güzel Dr. Sevgi ve saygıyla selamlıyor ona işiniz düşese ve düşmese de onu tanımanızı istiyorum bu yazıma bir gazetede okuduğum 33 yaşındaki bir doktorun ve de mektubuyla son veriyor sizleri selamlıyorum;İyilik meleği doktor kansere yenik düştü.Akdeniz üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda uzama doktor olarak bir süre çalışarak ihtisas yapan Fatma Serçe Kayı (33),mide kanserine yenik düştü.


Çalıştığı hastanelerde ‘iyilik meleği’ olarak da tanınan Kayı dün gözyaşları arasında toprağa verildi.


Genç yaşta hayata veda eden Kayı, kısa süre önce Facebook’ta paylaştığı gönderideki’’ Yanınızdaki kişiye değer verin. Kırmayın onu.


Durup durup sevdiğinizi söyleyin. Özel hissettirin.


En ufak bir şeyde bitti demeyin, ağlatmayın, üzmeyin!


Neden mi?

Çünkü ölümün saati yok!


Belki son sarılmanızdır belki son görüşürüzdür.


İfadeleri sevenlerini iki kez üzdü.
           

YORUM EKLE
banner441

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568