12 Haftadır 1 numara

Albümün ikinci klibi ise çok yakında Gemiler isimli şarkıya geliyor!

12 Haftadır 1 numara

İSKENDER PAYDAŞ’IN ZAMANSIZ ŞARKILAR’I TAM 12 HAFTADIR 1 NUMARA!!!

İskender Paydaş'ın “Zamansız Şarkılar II” albümü için Mega Star Tarkan'la birlikte yaptığı şarkısı "Hop De"; resmi verilere göre tam 12 haftadır zirvede! Tarkan’ı uzun bir aradan sonra hayranlarıyla buluşturan video klibiyle de dikkat çeken Hop De, son zamanların en çok dinlenen ve indirilen şarkısı olarak müzik listelerinde bir rekora imza atıyor.

Albümün ikinci klibi ise çok yakında Gemiler isimli şarkıya geliyor! 

 Radyo ve müzik kanallarında çalınan şarkıları ve adetlerini raporlayan Nilsen Music Türkiye’nin resmi listelerindeki verilere göre 12 haftadır 1 numara olan Hop De, hem İskender Paydaş’ın hem Tarkan’ın yüzünü güldürdü. İskender Paydaş’ın Zamansız Şarkılar II albümünün çıkış parçası olan Hop De’yi Mega Star Tarkan bu albüme özel hazırlamıştı. 

Zamansız Şarkılar II’nin ikinci klibi ise, albümün yayınlandığı ilk günden itibaren sosyal medya ve dijital müzik platformlarında çok konuşulan ve dinlenen ‘Gemiler’ şarkısına geliyor. Orhan Atasoy’un sözlerini yazdığı, bestesi Ercüment Vural’a ait olan Gemiler şarkısı albümde İskender Paydaş feat Ozan Ünlü yorumuyla yer alıyor. Son yıllarda yeteneği ve sahne performanslarıyla övgü toplayan Ozan Ünlü’nün seslendirdiği ve adı gibi zamansız bir şarkı olan Gemiler’in klibi çok yakında müzik kanallarında gösterilmeye başlayacak. 


İskender Paydaş feat Ozan Ünlü “Gemiler”i aşağıdaki linki copy paste yaparak chrome, explorer, safari gibi kullanıcılara yapıştırarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz…
www.yakamozyakut.com.tr İstanbul /  Özgür ARAS


Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2014, 14:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568