13 Aralık’ta The Plaza Hotel Sky Bar’da

Asya Engin dinleyicileriyle buluşuyor!

13 Aralık’ta The Plaza Hotel Sky Bar’da

Asya Engin 13 Aralık’ta The Plaza Hotel Sky Bar’da Dinleyicileriyle Buluşuyor!

10 yıllık sahne serüveninin ardından ‘‘Çok Sevdiğinde’’ isimli ilk albümüyle müzikseverler ile buluşan Asya Engin, özel sahne repertuar’ı ile, 13 Aralık Cumartesi akşamı The Plaza Hotel Sky Bar’da.

17 Yaşından bu yana devam eden profosyonel sahne ve müzik hayatını “Çok Sevdiğinde” isimli albümü ile taçlandıran Asya Engin, 13 Aralık Cumartesi akşamı özel bir performansla The Plaza Hotel’in terasında bulunan Sky Bar’da müzikseverlerle buluşacak.

Dokuz şarkının yer aldığı, prodüktörlüğünü Murat Çekem’in üstlendiği “Çok Sevdiğinde” Esen Müzik etiketiyle yayınlandı. Albümünün ilk video klibi “Vicdan” isimli şarkıya çekilmişti.

Albümde; Prodüktör Murat Çekem’e ait “Çok Sevdiğinde”, “Vicdan”, “Şaşırmış”, “Kesme Kısmetimi”, “Ne Gezer” isimli beş şarkı yer alıyor. İsra Gülümser ve Murat Çekem’in “Elimi Tut”, Gökhan Şahin ve Altuğ Öncü’nün “Yine Deneriz”, Emre Kaya’nın “Yüzüme Söyle”, Ömer Teoman ve Bora Öztoprak’ın “Mesela” isimli eserleri yer alıyor.

Asya Engin 13 Aralık Cumartesi akşamı “Çok Sevdiğinde” albümünde yer alan şarkılarının yanı sıra, özel repertuarıyla sevenleri ve özleyenleri ile buluşacak.

Bilgi ve rezarvasyon için

The Plaza Hotel Istanbul
Barbaros Bulvarı 165, Balmumcu/Beşiktaş
0212 217 02 12


www.yakamozyakut.com.tr İstanbul / Yağmur ZAİMOĞLU
Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2014, 12:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568