"Adriana Lima’dan daha çekici" dedi.

Sezen Aksu imzası taşıyan “Bırak Beni” isimli eserle ve klip çalışmasıyla pop müzik dünyasında hızlı bir çıkış yapan Levent Şahin, yeni klip çalışması için hazırlıklarına başladı.

"Adriana Lima’dan daha çekici" dedi.

Söz ve müziği Levent Şahin imzası taşıyan “Dip” isimli eserine klip çekmeyi planlayan başarılı yorumcu çalışmamdaki her şarkıma güveniyorum.Sahneden edindiğim tecrübeyle, hangi şarkının sevileceği konusunda uzman oldum dedi. Sahne tecrübesinin ve albenisinin çok farklı bir iş olduğunu savunurken “Müzik her zaman alkolle bağdaştırılıyor, bence çok yanlış bir durum, içki içmeden de eğlendiririm. Çay içerken ağlatır, portakal suyuyla da oynatırım” iddiasında bulundu. Yaklaşık 4000 şarkılık bir repertuarı olduğunu ifade eden Levent Şahin “Sahnedeki repertuar yanında vücut dili ve seyirciyle iletişiminiz sizi güçlü kılan etmenlerdir. Bunları başarıyorsanız içki işin bahanesi, sahneye hakim olan her yorumcu içki içmeyeni daha çok müziğe doyurur” dedi.


Sahne sanatının farklı bir dünya olduğunu da sözlerine ekleyen Levent Şahin “İçimi döktüğüm, tek mutlu olduğum yer, sahne benim için Adriana Lima’dan daha çekici” dedi.Selçuk Aka 

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2016, 18:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568