Akmerkez kaçamakları

Sertab Erener'den gazetecilere sitem

Akmerkez kaçamakları

Genç ve güzel oyuncu Beyza Şekerci ve kendisi gibi oyuncu olan eşi Engin Hepileri’ye Akmerkez’de rastladık. Beyza Şekerci eşinden önce gelerek giyim, dekorasyon mağazalarından ve marketten mutfak alışverişi yapıp poşetlerini otoparktaki aracına indirirken Engin Hepileri de geldi ve eşinin poşetleri taşımasına yardım etti.

Çift daha sonra el ele Akmerkez’deki İtalyan restoranına giderek yemek yiyip kahve içerek yorgunluk attı.


İdil Fırat
Sosyetik güzel İdil Fırat da geçtiğimiz gün Akmerkez’de olan ünlü isimler arasında yer alıyor.

Geçtiğimiz ay 1,5 yıldır birlikte olduğu oyuncu sevgilisi Engin Öztürk’ten ayrılan İdil Fırat geçtiğimiz hafta ayrıldığı sevgilisine yaptığı sürpriz doğum günü partisi ile yeniden barışarak ilişkilerine kaldığı yerden devam etmeye başladılar. Barışmanın ardından keyfi yerine gelen İdil Fırat avm’de kısa bir alışveriş turu attıktan sonra İtalyan restoranına geçip arkadaşlarıyla kahve içip sohbet ederken mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

 
Sertab Erener
Pop müziğin güçlü isimlerinden Sertab Erener’i önceki gün Akmerkez'de görüntüledik. Alışveriş merkezindeki kitabevi çıkışı, gazetecilerin kendisini beklediğini gören Sertab Erener muhabirlerin röportaj taleplerini kesin bir dille reddetti ve şunları söyledi: “Ayaküstü röportajlardan vazgeçtim, yapmıyorum. Sorulacak soru yok verilecek cevap yok. Her seferinde kendimi televizyonda görünce kendimden nefret ediyorum". Sanatçı daha sonra giyim, aksesuar ve dekorasyon mağazalarını gezerek tek başına alışveriş turu attı. Beyza Şekerci – Engin Hepileri


 

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2016, 15:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568