“Akşam Sefası biz Bize”

Yepyeni müzik grubuyla ilk kez sahne çalışmalarına başladılar.

“Akşam Sefası  biz Bize”

On sekiz yıl aralıksız TRT ekranında seyirci ile buluşan “Akşam Sefası” programının önemli dört sanatçısı bir araya gelerek “Biz Bize” adı altında oluşturdukları yepyeni müzik grubuyla ilk kez sahne çalışmalarına başladılar. Ataköy Nossa Costa’da sahneye çıkan grup büyük ilgi gördü…

TRT’nin müzik kadrolarında uzun yıllar çalışarak başarılı bir performans sergileyen dört sanatçı müzik dünyasında  bu kez farklı bir yolculuğa çıktı. TRT ekranlarında on sekiz yıl “Akşam Sefası” adlı müzik eğlence programının kadrosu içinde bulunan Mehsem Özşimşir, Alp Arslan, Melda Kuyucu Kılıç ve Nusret Yılmaz “Biz Bize” adı altında sahne çalışmalarına başladılar. Önceki gece Ataköy Nossa Costa eğlence mekanında sahne alan Biz Bize grubu büyük ilgi gördü. Sahnede üç saat süren bir repertuar ile şarkılar söyleyen gurup 30 Aralık gecesi de aynı mekanda sahne alacaklar.

Ünlü sanatçı Muazzez Abacı’nın menajeri Taner Budak tarafından bir araya getirilen “Biz Bize” grubu klasik Türk sanat müziğinden, pop müziğe, arabeskten fantezi müziğe kadar çok geniş bir yelpazedeki repertuarları ile öne çıkıyor. Sanatçılar “Kısır bir döngüye giren müzik dünyasında önemli bir fark yaratmak üzere bir araya geldik.


TRT ekranında her telden söylediğimiz şarkılar her kesimden müzik severlere büyük keyif veriyordu ve sahne çalışmalarımız için çok talep vardı. Bizde .

Sahne çalışması yaptığımız pek çok yerde seyircilerden aldığımız istek şarkılar nedeniyle neredeyse sahneden inemiyoruz” diyorlar. Yoğun bir çalışma temposu içinde olan “Biz Bize” grubu gittikleri her yerde büyük ilgi görüyorlar.


www.yakamozyakut.com.tr İstanbul / Caner BUDAK
Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2015, 11:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568