Arman dansa çağırıyor!

Arman dansa çağırıyor!

23 Nisan 1988 İstanbul doğumlu Arman, Avusturya Lisesi ve sonrasında University of Plymouth'ta Denizcilik Hukuku bölümlerini okudu, bu süre zarfında müzikten hiç kopmadı. 

Müziğe olan tutkusu ağır basınca yıllardır biriktirdiği söz ve bestelerle müzik piyasasına giriş yaptı.

Geçtiğimiz yıllarda kendi adını taşıyan albümüyle müzik piyasasına hızlı bir giriş yapan Arman, şimdi de 'Azad Et' isimli yepyeni single çalışmasıyla müzik listelerinde adından tekrar söz ettirecek. 

Müzikteki başarısının yanı sıra yakışıklılığıyla da genç kızların kalbini fethetmeyi başaran Arman'ın Azad Et isimli parçasının sözü ve müziği kendisine ait. Düzenlemesi Emre Aşkın’a ait olan single’ın, video klibi geçtiğimiz bahar aylarında New York’ta çekildi.

Vogue Dergisi ve Victoria Secret ile uzun soluklu çekimler yapan ünlü yönetmen Yürek Akbar’ın çektiği, Azad Et isimli parçanın video klibinin çekimleri Times Square, Brooklyn Brigde ve New York’un farklı yerlerinde gerçekleştirdi. 

Yeni single çalışmasındaki müziği EDM (Elektronik Pop Müzik) şeklinde yorumlayan Arman, dünya müziği dinleyen tüm müzik severlere Türkçe altyapılı, içinde dans ritmleri barındıran bir parça sunuyor.


Geçtiğimiz Cuma günü tüm dijital platformlarda müzik severlerle buluşan Arman, Azad Et video klibiyle 9 Eylül’de tüm müzik kanalları ve YouTube Vevo kanalında sizlerle!
Ayla Koç


 

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2016, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568