Bende varım!

Dillere Destan’ın lansman gecesinde....

Bende varım!
 Genç şarkıcı Kenan Aslan ikinci albümünün’Dillere Destan’ın lansman  gecesini Üsküdar Damalis Bar’da yakın dostlarının katılımıyla kutladı.

Geceye katılan Toprak ve Pop Star Selçuk, oyuncu ve sunucu Gül Gökçe Korkmaz, Kenan Aslan ile birlikte sahne alarak geceye katılanlara muhteşem bir gece yaşattı.

Çok heyecanlı gözüken genç yetenek, gerek fiziği gerekse yorumuyla çok beğenildi ve gece boyunca alkış yağmuruna tutuldu. 

İstediği başarıyı ikinci albümünde tutturduğunu belirten Kenan Aslan, müziğe hayatını yatırdığını ve müzik ile yatıp kalktığını açıkladı.

Bundan sonra gece bar ve halk konserlerinde sık sık boy göstermek istediğini vurgulayan Kenan Aslan, ikinci albümü ‘Dillere Destan’ın kendisine çok uğurlu geldiğini ve kısa sürede başarıyı yakalayacağını bu konuda kendisine ve özellikle sesinin gücüne çok inandığını belirtti. Genç sanatçı, kısa sürede ekranlarda boy göstereceğini ve halkın kendisini tanıdıkça seveceğini iddia ederek, “Bende Varım” dedi.Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2014, 15:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568