Berkay bu yaz çok mutlu!

Berkay, yeni projelerinde Menajerlik ve İletişim Danışmanlığı için ünlü iletişimci Özgür Aras ile anlaştı.

Berkay bu yaz çok mutlu!

Berkay bu yazın favori şarkıları arasında gösterilen şarkısı İnanırım'ın başarısıyla çok mutlu! Berkay'ın yeni albümü Aşk Melekleri'nin çıkış şarkısı olan İnanırım, yazın popüler mekanlarında en çok çalınan şarkıların başında geliyor.

Müzik listelerinde de üst sıralarda yer alan şarkısının yakaladığı başarıyla çok keyifli bir yaz geçirdiğini söyleyen Berkay, profesyonel yaşantısında şanslı bir döneme girdiğini belirtiyor.  

 
Yaz başında Demet Akalın, Murat Dalkılıç ve bir çok sanatcının sosyal medya hesaplarından kendi fanlarına  'bu yazın şarkısı' diye duyurdukları ve paylaşım rekorları kıran İnanırım, Berkay'a şans getirdi. Söz ve müziği Berkay ve Çağrı Telkıvıran ortak imzası taşıyan şarkı, birçok müzik listesinde de 1 numarada bulunuyor. 
 
Berkay, Özgür Aras’a emanet
 
Bu yazın en çok konser veren ve en çok dinlenen sanatçılarının başında gelen Berkay, yeni projelerinde Menajerlik ve İletişim Danışmanlığı için ünlü iletişimci Özgür Aras ile anlaştı. Bugünlerde yeni projeleri degerlendirme aşamasında olan Berkay bir yandan da yaz turnesinin hazırılıklarıyla yoğun ama keyifli bir yaz geçiriyor. 

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2014, 13:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568