Bu yazın "kaderi "belli oldu!

Sözleri Ayla Çelik, bestesi Gökhan Tepe, düzenlemesi ise Erhan Bayrak imzası taşıyan “Kader” bu yaz sıkça dinlenecek hitler arasında şimdiden yerini aldı.

 “Gelsen de Anlatsam” single’ı  ile resmi verilere göre 6 ay boyunca en çok çalan şarkılar listesinin zirvesinde yer alan Gökhan Tepe,  geçtiğimiz Mart ayında Sony Music etiketiyle müzik marketlerdeki yerini alan “Seninle Her Yere” adlı albümünün ilk video klibini hareketli şarkısı Kader’e çekti.

Sözleri Ayla Çelik, bestesi Gökhan Tepe, düzenlemesi ise Erhan Bayrak imzası taşıyan “Kader” bu yaz sıkça dinlenecek hitler arasında şimdiden yerini aldı. 
İki ay süren Avrupa ve Türkiye konserlerinin yanı sıra bir yandan da sanatçı dostları için hazırladığı şarkıların kayıtları için stüdyodan çıkamayan sanatçı, en son Bülent Ersoy’a verdiği  “Veda Makamı” isimli Türk Sanat Müziği bestesiyle adından söz ettirdi. Sözleri Hakkı Yalçın’a bestesi ise Gökhan Tepe’ye ait olan ve sanatçının ilk TSM bestesi olan “Veda Makamı”nı Gökhan Tepe, bir önceki albümünde seslendirmiş ve şarkı çok fazla beğeni görmüştü.
Yoğun iş temposunu geride bırakan ve kendi albümünün promosyon çalışmalarına hız veren Gökhan Tepe’nin yeni video klibi Murad Küçük imzası taşıyor. Çekimleri iki gün süren klibin görüntü yönetmenliğini ise Veli Kuzlu üstlendi. Yaklaşık 40 kişilik bir ekibin görev aldığı klibin dış çekimleri Demirciköy’de gerçekleştirildi. Dünyaca ünlü Sırp model Suncica Travica’nın sanatçıya eşlik ettiği klipte, işini kadere bırakmayarak, sürekli rüyalarında gördüğü kadının izini süren bir adamın hikayesi anlatılıyor.

12 Haziran Cuma günü YouTube GökhanTepeVEVO kanalı ve tüm müzik kanalları aracılığıyla dinleyicilerle buluşan “Kader” sıcak ritimleri ve hareketli performansıyla yaz aylarının sıkça dinlenecek şarkıları arasında şimdiden yerini aldı.


www.yakamozyakut.com.tr İstanbul / Gamze SAKALLILARGüncelleme Tarihi: 16 Haziran 2015, 16:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568