Burcu Esmersoy gardırobunu çocuklar için açtı

Burcu Esmersoy, sadece GittiGidiyor’un Gardrops mağazasında satılacak çok özel parçalardan oluşan ürünlerini sergiledi.

Burcu Esmersoy gardırobunu çocuklar için açtı

Ekranların güzel ve sevilen sunucusu Esmersoy yaptığı açıklamada, kıyafetlerini Gardrops üzerinden satışa çıkardığını ve elde edilecek gelirin Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı’na (Koruncuk) bağışlanacağını söyledi.

Koruncuk Vakfı’nın korunma ihtiyacı olan çocuk ve gençleri, şefkat ve sevgi anlayışının hakim olduğu sağlıklı bir ortamda topluma faydalı bireyler haline getirdiğine dikkat çeken Esmersoy, Türkiye’nin toplumsal yapısına önemli katkılarda bulunan vakfa destek vermekten büyük mutluluk duyduğunu da belirtti.


Bu satıştan elde dilecek gelir, İzmir’de inşa edilen yeni Koruncuk Köyü’nün yapımına da katkı sağlayacak.


GittiGidiyor Genel Müdürü Öget Kantarcı ve Gardrops’un önemli yatırımcılarından Sina Afra’nın da yer aldığı tanıtımda ikinci el modanın adresi Gardrops’un, GittiGidiyor’un yaşam tarzınıza yön veren markalarını konumlandırdığı GittiGidiyor Cadde platformunda yer alacağı duyuruldu. GittiGidiyor’un Gardrops mağazasında, ünlülerin sadece GittiGidiyor’da bulunacak gardıroplarına da yer verilecek. Mağazada ayrıca, ünlülerin gardıroplarının yanı sıra, dizilerde giyilen ürünlerinin satışı gerçekleştirilecek.


Anıl Tümöz


 
Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2016, 22:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568