Çok konuşturuyorsun Ahmet Serkan

Çok konuşturuyorsun Ahmet Serkan

Bariton kimliği ile 1996 yıldan beri Amerika ve Türkiye başta olmak üzere birçok ülkede ve şehirde profesyonel olarak opera, pop ve caz konserleri veren Ahmet Serkan, sessiz sedasız bir gidişin ardından yaşadıklarını anlattığı ve ilk göz ağrım dediği “Kimseye Anlatmıyorum” şarkısı ile kendisinden söz ettirmeye devam ediyor. 

Geçtiğimiz ay piyasaya çıkan ve single lansmanına Deniz Pulaş, Sema Şimşek, Engin Koç gibi ünlü isimlerin de katıldığı “Kimseye Anlatmıyorum” adlı çalışması ile müzik piyasasına merhaba der demez dünyaca ünlü şarkıcıların da yer aldığı “MTV Artist”ler arasına giren Ahmet Serkan, müzik hayatına dair üretim yapmanın çok değerli olduğunu ve insanı farklı bir noktaya taşıdığını dile getiriyor. Üretimlerine devam edeceğini ve çok yakında iddalı projelere imza atacağının sinyallerini verdi. 

Yıllardır canlı performanslarıyla kendisine büyük bir hayran kitlesi edinen ve Hit Production etiketiyle çıkardığı “Kimseye Anlatmıyorum” ile sevenlerinden tam not alan Ahmet Serkan dinleyicilerden gelen yorumların ise kendisini çok mutlu ettiğini dile getiriyor. Bu sebepten dolayı ise müzik hayatını boş bırakmayacağının sözünü sevenlerine veriyor. 


Berk Şenöz


 

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2016, 16:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568