Demet Akalın'a Altın Plak

üm ekip üyelerine ayrı ayrı limuzin yollayarak evlerinden aldıran Akalın, başarısını arkadaşlarıyla birlikte kutladı.

Demet Akalın'a Altın Plak

Çıkardığı tüm albümler ve şarkılarıyla rekorlar kıran Pop Müziğin kraliçesi  Demet Akalın sekizinci albümü Pırlanta'nın 2015 yılında en çok satan albüm olması nedeniyle  "Altın Plak Ödülü” aldı.

Her albümüyle rekorlar kıran Demet Akalın, son albümü Pırlanta' nın 105.000 ‘e ulaşan satışları nedeniyle 2015 yılının en çok satan albümüne imza atmış oldu. 

Başarısı nedeniyle Altın Plak Ödülü kazanan Akalın, düzenlenen törende  ödülünü Doğan Müzik Company Genel Müdürü  Samsun Demir ‘in elinden aldı.

Demet Akalın ödül törenine “Pırlanta” albümünde emeği geçen tüm söz yazarı,  besteci, aranjör ve ekip arkadaşlarıyla katıldı. Tüm ekip üyelerine ayrı ayrı  limuzin yollayarak evlerinden aldıran Akalın, başarısını  arkadaşlarıyla birlikte kutladı.  

"Bu ödül sadece benim değil albümümde emeği olan tüm dostlarımın" diyen  Demet Akalın yeni albümü için şarkı seçimlerine başladığını da söyledi.

Ödül töreninde Demet Akalın ‘ı Berkay, Erdem Kınay , Mustafa Ceceli, Ayla Çelik, Sedat Doğan, Özgür Aras, Volga Tamöz, Mert Ali İçelli, Erhan Bayrak, Müjdat Küpşi, Elif Nun, Bener Hamamcı  ve Emrah Karaduman yalnız bırakmadı. www.yakamozyakut.com.tr İstanbul & Özügr ARAS
Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2016, 21:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568