Emre Kaya" dansçının dudağından öptü"

EMRE KAYA SEKSİ ORKESTRASI İLE SAHNEDE ŞOV YAPTI.

Emre Kaya" dansçının dudağından öptü"
HABERİN GALERİSİ
Emre Kaya

Emre Kaya

Yeni hiti “ Dın Dın ” ile listelere hızlı bir giriş yapan pop müzik dünyasının dahi yıldızı Emre Kaya 12 Kasım' da Bostancı Gösteri Merkezi'nde verdiği konser ile çıtayı yükselterek rütbe aldı.

Emre Kaya hazırlıkları 3 ay süren büyük şova imza attığı Bostancı konseri için, sahne performansının yanı sıra, dekor ve şovları ile herkesi kendisine hayran bıraktı.

Özel kurulan dev sahnesiyle Bostancının en iddialı konserini veren Ünlü sanatçı Emre Kaya bu konsere özel 21 kişiden oluşan dev orkestrası ve özel dans grubu ile çıtayı yükselterek Bostancı’nın en iddialı konserini verdi.

9 şarkıda sahneye çıkan 8 dansçı toplamda 3 kostüm değiştirdi.

Konserin kreatif danışmanlığını yapan Selim Akar tarafından özel tasarlanan pilot tulumuyla basın mensuplarının karşısına çıkan Emre Kaya’nın 500’e yakın yıldızın kullanıldığı kostümündeki yıldızlar basın mensuplarının dikkatini çekti. Basın mensuplarının Yıldızlar Rütbenizi mi simgeliyor sorusuna ünlü sanatçının yanıtı “ Rütbemizi halk belirler ben onlara layık biri olmaya çalışıyorum.


Kostümün üstündeki 500’e yakın yıldızı işaret ederek o zaman çok rütbem var esprisini yaptı.”

TOP MODELLERDEN OLUŞAN EN ÇEKİCİ ORKESTRA

Emre Kaya uluslararası top modellerden oluşan kadınlar orkestrası ile de iddiasını ortaya koydu. Sahnede birbirinden ünlü top modeller çeşitli enstrümanlar ile Emre Kaya’ya eşlik etti.

DANSÇISINI DUDAĞINDAN ÖPTÜ

SAHNEDEKİ MELEĞE DAYANAMADI.


Gecenin en önemli ve en çok konuşulan olayı ise “Çatlat” Şarkısında Emre Kaya’nın koreografi dışına çıkarak dansçısını dudağından öpmesi oldu.

Pop dünyasının yıldızı olarak işaret edilen Emre Kaya konserde 3 ayrı kostüm giydi.

USTALARIN FOTOĞRAFLARI ÖNÜNDE ŞARKILARINI SESLENDİRDİ

LEVENT YÜKSEL, TARKAN, KAYAHAN, ORHAN GENCEBAY ŞARKILARINI SESLENDİRDİ


Konserin bir bölümünde ustalara saygı bölümü yapan Emre Kaya’nın ustaların fotoğrafları önünde söylemiş olduğu şarkılar büyük alkış aldı. Levent Yüksel – Zalim, Tarkan – Firuze, Kayahan – Odalarda Işıksızım, Orhan Gencebay – Bir Teselli Ver.


Beste Öner


 

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2016, 07:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner571

banner141

banner557

banner560

banner568