Esra Sönmezer; Petek Dinçöz'ün evliliği benim...

Çok iddilalı konuşma?????

Esra Sönmezer;  Petek Dinçöz'ün evliliği benim...

Bugüne kadar yaptığı işlerle gündemde olmayı başaran oyuncu-sunucu Esra Sönmezer, Petek Dinçöz’ ün evliliğinde eşi Serkan Kodaloğlu’nun eski sevgilisi olarak anılmaktan rahatsız oldu.

Serkan Kodaloğlu ile iş için görüştüğünü ve o sıra Serkan Kodaloğlu’nun maddi sıkıntı içerisinde olmasından dolayı çalışmanın yapılamadığını da ifade eden Sönmezer “Bu görüşme yaklaşık 1 yıl önce gerçekleşmişti, ayrıca ortak dostlarının olması nedeniyle zaman zaman arkadaşlık çerçevesinde görüştük de şimdi Petek Dinçöz’le evlenirken bu görüşmenin çarptırılarak medyaya sunulmasına üzüldüm” dedi.

İş adamı Emre Atakan ile 8 yıldır ilişkisi olduğunu da söyleyen Esra Sönmezer “Bu tür yalanlar, bir mutluluk yaşanırken bir başkasına da mutsuzluk getirdi ve erkek arkadaşım bu konudan çok rahatsız oldu.

Serkan Kodaloğlu ve Petek Dinçöz’ ün evliliği, yapılan yalan açıklamalar sonucu benim ilişkime de dinamit koymuş oldu” dedi.

8 yıldır bir dargın, bir barışık da olsa devam eden ilişkisinin bu evlilikle derin yara aldığını ifade etti. Uzatmalı ilişkisini başladığı günden beri medyada yer almadan sessiz sakin yürüten Sönmezer, bu evlilikle açıklamak zorunda kaldığını da sözlerine ekledi.www.yakamozyakut.com İstanbul / Selçuk AKA
Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2014, 14:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568