FEEL THE MUSİC müzik piyasasında

26 Şubat itibariyle tüm dijital platformlarda olacak. 

FEEL THE MUSİC  müzik piyasasında

On yılı aşkın süredir gerçekleştirdiği sahne performanslarında, yeni soundlara ve yeniliklere yer veren, vokalistliğini yaptığı bir çok orkestrada her zaman ilgi odağı olan Gizem Sevik ile  Andromeda, Reina , Sortie ve daha bir çok bir çok popüler clubte Dj. lik yaparak ünlü sanatçılar ile aynı sahnede boy gösteren Dj. Oğuzhan Güzelderen bir araya geldi.

Uzun süredir birlikte sahne alan ikili, Türkiye’deki emsallerinin dışında sahne performansları hazırlayarak, kısa sürede club ve parti organizasyonların aranılan isimleri oldular.

"Sun Goes Down" isimli ingilizce single çalışmalarını tamamlayan ikili, projelerini yurt dışında yayınladılar ve büyük beğeni kazandılar.Bu motivasyon ile Türkiye müzik sektöründe de yer almak istediler.

19 Şubat'ta  "Yücelen Müzik" etiketiyle TTNET Müzikte yerini alacak olan, Gizem Sevik ve Oğuzhan Güzelderen'in "Feel The Music" isimli ingilizce single çalışmaları, 26 Şubat itibariyle tüm dijital platformlarda olacak. 


Aynı zamanda Türkçe şarkılardan oluşan single çalışmalarının da hazırlığını sürdüren Gizem Sevik ve Oğuzhan Güzelderen, hem yurt dışında hem de Türkiye'de sahne ve müzik çalışmalarına devam edecekler.


www.yakamozyakut.com.tr İstanbul / Şehnaz GÜL

 

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2016, 20:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568