Ferhat Köse " Nazlanma"

Ferhat Köse, şimdi de hepimizin çok sevdiği “NAZLANMA” isimli şarkıyla karşınızda.

Ferhat Köse " Nazlanma"

Geçtiğimiz yıl  Soner Arıca'yla birlikte seslendirdikleri 'Çaresiz' adlı şarkısıyla  büyük beğeni alan, ardından söz ve müziği Cihan Konuk’a ait olan ‘Buraya Kadar’ isimli çalışması ile başarılı bir grafik çizen Ferhat Köse, şimdi de hepimizin çok sevdiği “NAZLANMA” isimli şarkıyla karşınızda.

Sözleri Sezen Aksu ve Aşkın Nur Yengi’ye, müziği Aşkın Nur Yengi’ye ait olan “NAZLANMA” isimli şarkıyı daha önce Aşkın Nur Yengi yorumuyla dinlemiştik. Düzenlemesini Serkan Balkan’ın yaptığı “NAZLANMA” zamanın akışında kaybolmayacak kadar güzel bir şarkı.

Ferhat Köse’nin günümüz soundunda yeniden yorumladığı “NAZLANMA”, eskisinden daha renkli, daha modern, ritmik bir şekilde yorumlandı. 

Ossi Müzik etiketiyle yayınlanan single çalışmasının tek şarkısı olan ‘NAZLANMA’ya yönetmen Gökhan Özdemir tarafından yaz renkleriyle kalbinizi serinletecek bir klip çekildi. 

Farklı ses rengi ve yorum tekniği ile kimsenin kayıtsız kalamayacağı Ferhat Köse'ye Kavalda Eyüp Hamiş, Bas Gitarda Şentürk Öztaş, Gitarda Selahattin Güzelel, Vokallerde Murat Aziret ve Yonca Kocadağ eşlik etti. Yapımcılığını Hakan Eren’in üstlendiği single’ın kayıtları Maestro stüdyolarında yapıldı. Şarkının mix ve masteringi Candar Köker yaptı. Fotoğraflarda Abbas Karacan imzası var. Single’ın kapak tasarımı Murat Köse’ye ait.


1-NAZLANMA
Söz: Sezen Aksu – Aşkın Nur Yengi
Müzik: Aşkın Nur Yengi
Düzenleme: Serkan Balkan


www.yakamozyakut.com.tr İstanbul / Aysun KIRTAŞ

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2016, 07:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568