Feridun Düzağaç “Biçare”

“Biçare” klibi tüm müzik kanalları ve digital platformlarda.

Önümüzdeki sene sanat hayatının 20.yılını kutlayacak olan Türkiye’nin en değerli müzisyenlerinden Feridun Düzağaç, kariyerinin 9. studyo albümü’nin ilk klip çalışması Biçare ile sevenleri ile buluşuyor.

Yönetmenliğini Hasan Kuyucu’nun yaptığı klipte Fırat Lita Sözbir görüntü yönetmenliğini üstleniyor. Yaklaşık 32 kişilik set ekibi ile çalışılan Biçare klibi İstanbul Kilyos yakınlarındaki Kısırkaya’da çekildi. On beş saat süren klipte Feridun Düzağaç’a güzel model Denise Kuna eşlik etti.


Toplamda 10 şarkıdan oluşan albümde, söz ve bestesi Ata Akağ ‘a ait  Olmasaydın ve ‘Sorma’ şarkısının bestesi dışındaki 7 şarkının da söz ve müziği yine Feridun Düzağaç’a ait. Albümde bir de Oya Erkaya Arman’ın yeni düzenlemesi ile ilk kez  1996 yılında yayınlanmış en sevilen FD şarkılarından  Beyaz  yer alıyor...

Sony Music etiketi ile yayınlanan  Başka albümünün çıkış şarksı Biçare nin  sözleri ve bestesi Feridun Düzağaç ‘a, düzenlemesi ise sanatçının sürekli ve daimi müzisyen dostları Can Alper ve Arıkan Sırakaya ‘ya ait.


“Biçare” klibi tüm müzik kanalları ve digital platformlarda. www.yakamozyakut.com.tr İstanbul /  Neslihan ÖZATA

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2015, 21:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568