Gece sarılmaya geliyor!

İyileşmeyen kalplareee GECE..

Gece sarılmaya geliyor!

 Türk rock müziğinin başarılı gruplarından GECE, “İyi Niyetli Bir Gün” albümünün son video klibini, dinleyicilerden ve müzik çevresinden gelen istekler doğrultusunda, “İyileşmiyor” şarkısına çekti.

Geçtiğimiz yıl Mayıs ayında Sony Music etiketiyle yayımladıkları “İyi Niyetli Bir Gün” albümüne ismini veren sözleri içeren “İyileşmiyor”un sözü ve müziği grubun solisti Can Baydar’a, düzenlemesi ise GECE grubuna ve Efe Bahadır’a ait.Son dönemde özellikle alternatif çalışmalarıyla dikkat çeken genç yönetmen Dağhan İş’in çektiği video klipte GECE grubundan yalnızca solist Can Baydar kamera karşısına geçti ve klipte bir anlatıcı olarak yer aldı.

Genç oyuncular Barış Yalçın ve Berna Şensaz’ın da rol aldığı klip, Büyükada’daki Aya Nikola Oteli’nin tarihi dokusunda ve Büyükada’nın büyülü atmosferinde çekildi. 
Genç bir çiftin birbirlerine artık acı vermeye başladıkları noktada bile birbirlerinden kopamamalarını ekranlara yansıtan duygusal video klip, tüm müzik kanalları ve Sony Music Türkiye YouTube kanalı üzerinden müzikseverlerle buluştu.


www.yakamozyakut.com.tr İstanbul / Gamze SAKALLILARGüncelleme Tarihi: 17 Şubat 2015, 15:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568