Hande Yener Mayemiye taşınıyor

Balıkesir’in Erdek ilçesi’nde Kaya Rock  da sahne alan ünlü sanatçı Hande Yener bir birinden önemli açıklamalarda bulundu.

Hande Yener Mayemiye taşınıyor

Darbe girişimine bodrumda  yakalandı. Önce çok korktum. Elim ayağım titredi. Bir an ne yapacağımı şaşırdım. Şimdi şükür çok iye Demokrasi nöbetlerim devam ediyor. Bugün Erdek te ki hayranlarımla hem nöbet hem onlara moral olsun diye mini bir konser vereceğim.

Pek yakında Amerika’ya Hande kültürünü ve tarzını taşıyacağını  söyleyen Yener” Bodurum da açtığım mekanlar tam istediğim gibi oldu. Biraz savaş çıksa da her şey istediğim gibi gidiyor. Yine yakında İstanbul’da yeni mekanlar açacağım. Bütün bunların yanı sıra Mayemi de bir mekan açma hazırlığım devam ediyor. Hande Yener tarzını ve kültürünü Amerikalılara aşılıyacağım. Çünkü ora da da binlerce Türk yaşıyor.  Benim yaratıcı bir ruhum var. Hepsi Hit albümüm çok şükür her geçen gün rekorlar kırmaya devam ediyor. Ama yeni albüm ve şarkılarımda yolda  Belki Mor’u biraz etkileyecek ama sevenlerime yeni şarkılarıma da sunmak zorundayım. Önümüzde ki hafta başı yeni klip ve şarkılarım piyasada olacak. Beni taklit edenlere bir şey diyemem ama. Taklitkler aslını yaşatırmış.


Ben de bunu yaşıyorum” diye konuştu. 2 saat boyunca sahnede kalan güzel sanatçı kıyafeti  ile Hülya Avşarı anımısatırken, söylediği şarkılarla yerli ve yabancı turistlere unutulmaz bir gece  yaşattı. 
Muammer Yaşar

 

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2016, 19:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568