Harbiye'den Kuzey'in Oğlu geçti!

Organizasyonunu Pera Event’in üstlendiği müzik şöleni Turkcell Yıldızlı Geceler, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosundaki son konserinde, sahnesinde, Karadeniz müziğinin en sevilen isimlerinden Volkan Konak’ı ağırladı. 

Harbiye'den Kuzey'in Oğlu geçti!

Konak, kendine has yorumu, seslendirdiği şiirler ile sevenlerine yine duygu fırtınası yaşattı.

Kendine has yorumu, güçlü sesi ve etkileyici sahne performansıyla her zaman adından söz ettiren Volkan Konak, organizasyonunu Pera Event’in üstlendiği Turkcell Yıldızlı Geceler kapsamında Çeşme ve Bodrum’un ardından geçtiğimiz Çarşamba akşamı, Harbiye’de sevenleriyle buluştu.

Konak,yoğun ilgi gören ve biletleri günler öncesinden tükenen konserinde, eski ve yeni şarkılarının yanı sıra unutulmayan türkülere de yer verdiği geniş repertuarı ile sevenlerine tam bir müzik ziyafeti yaşattı.

Sevilen sanatçı, ayrıca, sahnesinin en önemli parçası olan , kendisine has yorumuyla seslendirdiği şiirler ile de duygu fırtınası estirdi.


Konak, muhteşem konserinde, en sevilen şarkılarından "Aleni Aleni" nin söz yazarı ve bestecisi Altan Çetin'i sahnesinde ağırladı. Dillerden düşmeyen şarkıyı önce Çetin, ardından da Konak seslendirdi.


İki kez seslendiren şarkıya, Harbiye’yi hınca hınç dolduran müziksseverler hep birlikte eşlik etti.

Fulya İnandıklı

 

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2016, 14:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568