Herkese İmzalı Albüm

Gökhan Keser’den Sürpriz...

Herkese İmzalı Albüm

Sesi, yakışıklılığı, beyefendi duruşu ve güleryüzü ile adından sıkça söz ettirerek, Türk pop müziğinde yeni neslin en başarılı temsilcilerinden biri olan Gökhan Keser, yaklaşık bir yıllık aradan sonra “Bul Beni” isimli albümü ile müzikseverlerin karşısında!

Sony Music etiketiyle yayımlanan albüm 5 Şubat’ta tüm dijital platformlarda, 10 Şubat’ta ise tüm müzik marketlerdeki yerini alıyor. Üç şarkıdan oluşan Gökhan Keser’in “Bul Beni” EP’sinde “İnlerim Allah” ve “Söylesem Ayıp Olur” adlı iki yeni şarkının yanı sıra, sanatçının geçtiğimiz yıl yayımladığı ve büyük beğeni kazanan şarkısı “Hiç Vaktim Yok” da yer alıyor.

Uzun ve titiz bir çalışma sürecinin ardından müzikseverlerle buluşacak olan “Bul Beni” albümünün çıkış şarkısı “İnlerim Allah” oldu. Şarkı, son dönemlerde yaptıkları başarılı çalışmalarla müzik sektörünün en çok konuşulan ikilisi Alper Narman ve Onur Özdemir imzası taşıyor.  Albümde yer alan “Söylesem Ayıp Olur” isimli şarkının sözleri ise Osman Hekimoğlu’na, müziği Ender Çabuker’e ait.

Albümün fotoğraflarını Asena Sarıbatur’un stil danışmanlığında, ünlü moda ve reklam fotoğrafçısı Serhat Hayri çekti.

Gökhan Keser’den Sürpriz: Herkese İmzalı Albüm!
 
Geçtiğimiz yıl yaptığı imza günleri turnesi ile Türkiye’yi şehir şehir dolaşan ve çok büyük bir ilgi ile karşılaşan Gökhan Keser, albümü alacak müzikseverler için de bir sürpriz hazırladı. “Bul Beni” albümünü alan herkes, sanatçının kendi el yazısı ve imzalı fotoğrafına sahip olacak.


www.yakamozyakut.com.tr İstanbul 7 Gamze SAKALLILAR

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2015, 10:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568