" HİT " rüzgarı durmuyor!

Hit Production yapımlarına hız kesmeden devam ediyor. 

" HİT " rüzgarı durmuyor!

Online Music Distribution hizmetini Türkiye’ye getiren ve geniş bir alt yapı ile günümüzün en etkili pazarlama kanallarından biri olan, PR ve Sosyal Medya Çalışmaları ile sanatçıların hayranlarıyla iletişime geçmelerini de sağlayan Hit Production, yapımlarına hız kesmeden devam ediyor. 

Müziğine sahip çıkmak isteyen herkesi bir araya getiren aynı zamanda sanatçıların sahip olmak isteyecekleri geniş bir hizmet yelpazesi sunan Hit Production, sonbahar aylarında piyasaya çıkaracağı yeni iki isim olan, Burcu Durmaz ve Açelya için stüdyo çalışmalarına başladı.


“Açelya”, dünya yolculuğuna ilerliyor…

İlk olarak 2015 yılında “Shh Shh” ve ardından “Lipstick” adlı single çalışmalarıyla dünya müzik piyasasına ‘merhaba’ diyen Açelya  Ekim ayının sonlarına doğru çıkaracağı üçüncü single çalışması için hazırlıklarına devam ediyor. Türkiyenin eşsiz güzelliklerinden birinde çekilmesi planlanan klibin prodüksiyonuda HİT’e ait olacak. Son single çalışmasıyla beraber dünyanın çeşitli ülkelerinde konserler verecek olan Açelya, yurtdışındaki hayranlarıyla buluşmaya ve Türkiyeyi temsil etmeye hazırlanıyor. 


Caz müziğin ve Operanın güçlü sesi; “Burcu Durmaz”…

Müzik dünyasının birçok önemli ismi ile birlikte çalışan Burcu Durmaz, artık kendi müzik yolculuğunun adımlarını atmaya hazırlanıyor. Sözü ve müziği kendine ait parçayla sonbaharda müzik severlere merhaba diyecek olan Durmaz “Hayallerimi gerçekleştirme zamanı geldi” diyor. Burcu Durmaz’ın ilk single çalışması 14 Ekim’de  tüm dijital platformlarda yerini alacak.


Berk Şenöz

 

Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2016, 11:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner571

banner141

banner557

banner560

banner568