İlk hayranları Klip arkadaşları oldu!

Adapazarı'nda çekilen klip merak konusu oldu

İlk hayranları Klip arkadaşları oldu!
Sürgün Olsam” isimli ilk albümünü Kasım ayı içerisinde müzik severlere sunacak olan "Tutku" Kip çalışmalarını hızlandırdı. 
Albümle aynı adı taşıyan ve söz, müzik Tutku Kip imzası taşıyan “Sürgün Olsam” isimli esere başarılı isim Yekta Özbilen’in yönetmenliğinde ilk klip çalışmasını da yaptı.

Adapazarı’nda, 35 kişilik bir yardımcı oyuncu katılımıyla sahne performansı şeklinde çekilen klip çalışması hayli eğlenceli geçti. 

Hedefe giden yolda emin adımlarla ilerlemek istediğini her fırsatta dile getiren Tutku Kip, şarkısı ve sahnedeki sevimli tavırlarıyla setteki herkesi kendine hayran bıraktı.

Pop tarzındaki “Sürgün Olsam” isimli şarkının içindeki oryantal ritimler, yardımcı oyuncuları coştururken gerçekçi bir eğlence ortamı oluşturdu. Sahnede Tutku Kip’i izleyerek coşan Yardımcı oyuncular, klip çalışmasını iş olmaktan çıkarıp eğlenceye dönüştürdüler. Çalışma araları ve çekim sonunda klip arkadaşlarının yoğun ilgisine sevecen tavırlarıyla cevap veren Tutku Kip, sahne çalışmalarına albüm piyasaya çıkar çıkmaz başlayacağını, sahnede olmayı ve izleyicinin sıcak ilgisini çok özlediğini de ifade etti.
                                                                                        
www.yakamozyakut.com.tr İstanbul / Selçuk AKA

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2014, 10:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568