İzmir Müge'yi kucakladı!

Müge Ökten ve “Kim Mutlu Söyle”

İzmir Müge'yi kucakladı!

Müzik dünyasına Süleyman Sata prodüktörlüğünde ve söz- müzik Doğuş imzası taşıyanKim Mutlu Söyle isimli maxi single çalışmasıyla hızlı bir giriş yapan Müge Ökten “Şarkımın bu kadar çabuk kabullenileceğini ve dillerde olacağını düşünmemiştim ama çok şükür dualarım kabul oluyor” dedi.

Aynı zamanda müzik öğretmenliği de yapan Müge Ökten “ Öğrencilerime müzik dünyasındaki gerçekleri yaşayarak anlatmak için çıktığım yolda başarıyı yakalıyor olmak bana farklı bir haz verdi” dedi. 


Sahnede kendini özgür ve ulaşılmaz hissettiğini de vurgulayan Müge Ökten, bayram programı için gittiği İzmir’ den geri gelemiyor.


Bayramda gördüğü yoğun ilgi nedeniyle programı uzatılan Müge Ökten, daha sonra ardı ardına gelen teklifleri de değerlendirdi.

İzmirli şarkıcı bayramda ailesiyle olacak diye sevinirken, İzmirli sevenlerinin yoğun ilgisiyle karşılaşınca sevinci ikiye katlandı.

Yaz dönemini İzmir sahnelerinde geçirmeye devam eden sevilen sanatçı çok yakında sürpriz bir ismin eseriyle yeni maxi single çalışmasına başlayacağını da ifade etti.
                                                                                         

www.yakamozyakut.com.tr İstanbul Selçuk AKA

Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2015, 11:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568