Kesenin ağzını açtı

Bostancı Gösteri Merkezi konserini bu yıl 7 Şubat Cumartesi gecesi...

Kesenin ağzını açtı
Her yıl geleneksel hale getirdiği Bostancı Gösteri Merkezi konserini bu yıl  7 Şubat Cumartesi gecesi verecek olan Demet Akalın, konser hazırlıkları için  kesenin ağzını açtı.
Pop müziğin kraliçesi Demet Akalın, 7 Şubat Cumartesi gecesi Bostancı Gösteri Merkezinde vereceği konser öncesi hazırlıklarını yapmaya başladı. Bostancı konserinin kendisi için her zaman çok önemli olduğunu söyleyen Demet Akalın, özel tasarlanmış sahnesinde gerçekleştireceği şovları ve dansçılarıyla büyük bir konsere imza atacağını belirtti. Dört konser parasını Bostancı Gösteri Merkezi konseri ses, ışık, şovlar ve kostümler için harcayacak Demet Akalın çok heyecanlı ve keyifli olduğunu söyledi.

Sahnede Gülşah Saraçoğlu’nun tasarımı kıyafetlerle hayranlarıyla buluşacak Demet Akalın, dansçıların kostümlerini de yine Gülşah Saraçoğlu’na hazırlatıyor. Paris’ten getirilen kumaşlarla özel tasarımlar hazırlayan Gülşah Saraçoğlu 15 gün atölyesini sadece Demet Akalın için kapattı. 

Demet Akalın biletleri tükenmek üzere olan Bostancı Gösteri Merkezi konserinde 5 bin kişinin karşısına çıkacak. Geçtiğimiz yıl verdiği konserindeki izleyicisi sayısının üzerine çıkmayı hedefleyen Demet Akalın, kendi rekorunu da kıracağa benziyor. 


www.yakamozyakut.com.tr İstanbul / Özgür ARAS
Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2015, 16:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568