Kornel Kovacs İzmir’de

Red Bull Music Academy Radio, İstanbul’a taşınmadan önce ilk etkinliğini 28 Ekim’de İzmir 1888’de gerçekleşecek.

Kornel Kovacs İzmir’de

Saat 22.30’da başlayacak gecede, Emre Can Swim’in ev sahipliğinde İsveç elektonik sahnesinin en dikkat çeken isimlerinden Kornel Kovacs ve başarılı prodüktörlerimizden Kaan Düzarat sahne alacak.

Ayrıca İzmir’in güncel müzik sahnesine ışık tutan bir radyo programı da Kaan Düzarat tarafından 11-20 Kasım tarihleri arasında RBMA Radio İstanbul programında yer almak üzere hazırlanacak.


Yeni keşifler yapmak isteyen ya da takip ettiği müzik janrlarında derinleşmek isteyenlere pek çok alternatif sunan Red Bull Music Academy (RBMA) Radio 11-20 Kasım 2016 tarihleri arasında İstanbul’a taşınıyor. 


RBMA Radio İstanbul, 10 gün boyunca 70 sanatçı, 60 radyo programı, 8 canlı stüdyo performansına sahne olacak. İstanbul öncesi ısınma turlarının ilki ise İzmir’in ev sahipliğinde gerçekleşecek. Etkinlik 28 Ekim akşamı saat 22.30’da İzmir 1888’de başlayacak. İsveç’in elektronik müzik sahnesinin son yıllarda en dikkat çekici işlerine imza atan Kornél Kovács ve 60’lar ve 70’lerden parçalara yaptığı editlerle tanınan yerli müzik sahnesinin en önemli prodüktörlerinden ve Red Bull Music Academy mezunlarından Kaan Düzarat, Emre Can Swim ev sahipliğinde sahnede olacaklar.


RBMA Radio Hakkında 
Farklı tarzlardan müziklere yayın programında yer veren Red Bull Music Academy Radio, 102 ülkeden çeşitli müzisyenler, müzik yazarları, DJ’ler ve RBMA mezunlarının program yaptığı, dünyaca ünlü festivaller ve klüplerden alınmış performans kayıtlarının da yer aldığı bir radyo istasyonu. “Aradığınızın henüz farkında olmadığınız müzikleri sunma” vaadiyle sizi yeni sesleri keşfetmeye davet eden Red Bull Music Academy Radio, şimdiye dek Berlin, New York, Detroit ve Londra gibi şehirlerde pop-up stüdyolar kurdu ve bu şehirlerin müzik kültürünü derinlemesine bir şekilde masaya yatırdı. Red Bull Music Acadmey Radio’nun bir sonraki durağı, büyük bir titizlikle hazırlanmış programıyla, İstanbul!
Radyo yayınlarını dinlemek için www.rbmaradio.com/istanbul adresini tıklamak yeterli.Aslı Öztürk


 

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2016, 21:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568