Kosova’da çocuklar için şarkı söyleyecekler

Kosova çıkartması

Kosova’da çocuklar için şarkı söyleyecekler

Beş Türk sanatçı çocuklar için el ele verdiler ve Kosova’nn Prizren kentinde Down Sendromlular Derneği binasının tüm ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla sahneye çıkıyorlar. Konser gelirinin tamamı dernek için kullanılacak.


PTT’nin katkılarıyla Engelsiz Yaşam Vakfı,  Türk Kızılay’ı ve Semak A.Ş. işbirliğiyle Kosova Prizren Down Sendromlular Derneği binasının beyaz eşya, büro malzemeleri ve eğitim araçları ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Kosova’nın Prizren kentinde bir konser düzenlendi.


Sunuculuğunu Vatan Şaşmaz’ın yapacağı ve 20 Temmuz Çarşamba günü Prizren şehir merkezi Şadırvan Alanı’nda gerçekleştirilecek konserde(alfabetik sırayla) Aynur Aydın, Gökhan Keser, İpek Açar, Nadide Sultan ve Özgün sahne alacaklar.


Kosovalı sanatçılarında sahne alacağı konser öncesinde ise Prizren’liler PTT’nin çok değerli koleksiyonu olan “Osmanlı’dan Cumhuriyet’e Pul Sergisi”ni de gezebilecekler. Konsere katılacak olan sanatçılara T.C. Kosova Başkonsolosu Selen Evcit de bir davet verecek ve ev sahipliği yapacak.

   Caner Budak

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2016, 14:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568