Meclis Barış Güvercinlerini Onurlandırdı

Barış ve kardeşlik temalı şarkılarıyla seven kitlesini her geçen gün çoğaltan Arpak Kardeşler, Mecliste de dikkat çekmeyi başardılar.

Meclis Barış Güvercinlerini Onurlandırdı
 “Biziz” isimli Anadolu rock tarzındaki şarkılarıyla büyük bir çıkış yakalayan Arpak’lar, yeni albüm öncesi en büyük moral motivasyonunu meclisten gördüler.

Yurt genelinde yapılması planlanan barış konserleri projesi için özel davet üzerine Ankara'da bulunan Ekrem Arpak'ı kendi makamında kabul eden Şanlıurfa Ak Parti Milletvekili Doç.Dr Abdulkerim GÖK, müzik yaşamlarında kısa sürede ülke barışına katkıları ve başarılı çalışmaları nedeni ile bir plaket  ve el sanatlarının nadide örneklerinden bir tablo hediye etti.

 Arpak kardeşler
’ i yakından izlediğini ve eserlerini severek dinlediğini ifade eden Şanlıurfa Ak Parti Milletvekili Doç.Dr Abdulkerim GÖK, yanında birçok vekilde Ekrem Arpak’ı konuk etti.

Kısa bir süre sonra çıkacak olan “Beddua” isimli albümleri öncesi büyük moral olduğunu ifade eden Ekrem Arpak, barış ve çözüm süreci ile ilgili sanatın ve sanatçının katkılarının önemini bir kez daha yineledi. “Beddua” isimli albümlerine iki klip çalışması birden yapacak olan Arpak Kardeşler, yürüdükleri yolda işlerine kaldıkları yerden devam ediyorlar.


www.yakamozyakut.com.tr İstanbul / Selçuk AKA

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2014, 21:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568