Murat Boz konserinde alışveriş avantajı

Murat Boz da yaklaşık 20 bin kişinin izlediği unutulmaz bir konsere imza attı.

Murat Boz konserinde alışveriş avantajı

Erken saatlerde alanı dolduran binlerce Murat Boz hayranı, çılgın ve avantajlı alışverişler için konserin bitmesi ile mağazaları doldurdular.

Konsere ilgi yoğun olunca kısa sürede alan doldu  ve hayranları Boz’u daha yakından izlemek isteyince adeta izdiham yaşandı. Konser öncesi kalabalık,  kapılara kadar uzanınca, yetkililer çareyi bariyerleri biraz daha genişletmekte  buldu.


“MURAT SİZE ÖLÜR”

Konserde hayranları,  Murat Boz’a olan sevgilerini dile getirmek için birbirinden farklı pankartlar açarak adeta yaratıcılıkta yarıştılar. Türk hayranlarının yanı sıra Ortadoğu'dan gelen  hayranlarının da konsere ilgisi yoğun oldu. Yoğun ilgi ve sevgi seli karşısında Murat Boz, hayranlarına öpücüklerle teşekkür etti ve “Bu gece hep birlikte terlemeye var mısınız?” “Bu Murat Size Ölür!” diyerek hayranlarına karşılık verdi.
 
BOZ’DAN BAYRAM MESAJI “BARIŞ VE HUZUR”

Aralıksız 2 saat süren konserde adeta sahnede tek başına şov yapan ünlü sanatçı,  “Herkes için önce sağlık sonra barış ve huzur’’ dileyerek, kurban bayramı öncesi sahneden hayranlarına erken bayram mesajı da vermeyi ihmal etmedi.


ŞIKLIĞI GÖZ DOLDURDU.

Geçtiğimiz hafta Harbiye sahnesinde konser veren Murat Boz, kıyafetleri ile de izleyenlerden tam not almıştı.


Boz , bayram öncesi İstanbul konseri içinde Tasarımcı İpek Ersoy imzalı çok özel tasarım bir kıyafet hazırlattı.Hilal Özcan 

 

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2016, 10:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568