Mustafa Topaloğlu ödülle doymuyor!

Bu sene birincisi düzenlenen Radyo Aydın Müzik Ödülleri sahipleriyle buluştu.

Mustafa Topaloğlu ödülle doymuyor!

Sadece eğitime değil, yaşamın her alanına verdiği destekle adından sıkça söz ettiren İstanbul Aydın Üniversitesi Radyo Aydın Müzik Ödülleri Töreni ile yılın sanatçılarını ödüllendirdi.

İstanbul Aydın Üniversitesi Florya Yerleşkesi Konferans Salonu'nda gerçekleşen törende öğrenciler sevilen sanatçıları yakından görebilmek için adeta izdiham yarattı. Üniversiteli hayranlarıyla buluşan sanatçılar da bu sevgi seline duyarsız kalamayarak mutluluklarını gizleyemedi.

Radyo Aydın dinleyicilerinin, radyonun resmi sitesi www.radyoaydin.com'da yapılan ankette oy kullanarak ödüle layık gördüğü Yılın Halk Müzik Sanatçısı Mustafa Topaloğlu 'na tüm öğrenciler karşısında takdim edildi


Mustafa Topaloğlu aldığı ödül için , Başka Üniversite Rektörü olmak üzere Tüm öğretim görevlilerine , Oy verenlere ve tüm öğrencilere teşekkürlerini bir güzel şarkısıyla iletti..
Fatih Dal


 

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2016, 18:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
recep kılıç
recep kılıç - 1 yıl Önce

24. dönem milliyetçi hareket partisi 1. sıra adayı uzman Recep Kılıç 05522399319 ACİL SN TOPALOĞLUYLA GÖRÜŞME RİCASI LÜTFEN İLETİN UFOLOJİ UZMANI BOZOKLU RECEP KILIÇ REİS

SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568