Neco, Frankie İstanbul sahnesinde

Frankie İstanbul, 2 yıl aradan sonra Neco’yu ağırladı. 

Neco, Frankie İstanbul sahnesinde

Zengin bir repertuvarla sevenlerinin karşısına çıkan Neco, Frankie İstanbul’da seslendirdiği yerli yabancı şarkılarla kendisini dinlemeye gelenlerin kulaklarının pasını sildi…

Neco’dan eşine “Pervane”...

NewYork NewYork ile programını açan ve Hello Dolly gibi müzikal şarkıları seslendiren usta sanatçı, repertuvarına Ben Böyleyim, Haykıracak Nefesim ve İkinci Bahar gibi Türkçe şarkılar ile devam etti. Neco gecede henüz yazılmamış o şarkının notalarını hissettirirken, “Bir Artist”in öyküsü ile hüzünlendirdi, Eurovizyon yıllarına götürerek zengin  repertuvarını sevenleriyle buluşturdu. 

Frankie İstanbul’da Neco’yu izleyenler arasında eşi İdil Özyılmazel de vardı. Neco sahnede eşine, sözü ve müziği Özdemir Erdoğan’a ait olan “Pervane” şarkısını okudu. 

Dünden bugüne yerli yabancı pek çok şarkıyı sürpriz şovlarla süsleyerek unutulmaz sahne performansı sunan usta sanatçı, enerjisinden hiç bir şeyin eksilmediğini kanıtlamış oldu.

Neco, 30 Kasım Çarşamba akşamı yeniden Frankie İstanbul sahnesinde...

Hem dünya müziği, hem kendi müziğimizi harmanlandığı bir konser veren Neco, insanlarla bir araya gelmeyi önemsediğini dile getirerek,; "Birlikte olmanın lezzetini 30 Kasım Çarşamba akşamı Frankie İstanbul sahnesinde tekrar tadalım"dedi.  Grandcare


 
Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2016, 10:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568