Önce baktırdı şimdi oynatıyor!

Sirel ve ona eşlik eden dansözün performansı çok konuşulacak. 

Geçtiğimiz günlerde Avrupa Müzik etiketiyle çıkardığı albümüyle müzik dünyasına merhaba diyen genç ve güzel şarkıcı SİREL; albümün ikinci klibini hareketli şarkısı Oyna’ya çekti. Yaz aylarının neşesine ortak olacak şarkının klibinde Sirel ve ona eşlik eden dansözün performansı çok konuşulacak. 

Genç şarkıcı  SİREL’in BAK SEN isimli albümününde bulunan 13 şarkının ikinci klibi Oyna isimli şarkısına çekildi. Tüm şarkılarının olduğu gibi Oyna şarkısının da sözü müziği SİREL’e düzenlemesi Murat Yeter’e ait. 


BU KEZ SİREL DANSÖZ OYNATTI 
Can Saban’ın yönetmenliğini  yaptığı  klipte  SİREL’e prodüktörü Murat Yeter orkestrası ve Murat Yeter’in kızı Asya Yeter eşlik etti.  İlk klibinde danseden lirik dansçılardan sonra bu kez Oyna klibinde dansöz oynatan Sirel’in klip için kıyafet tercihi ise Hakan Akkaya oldu. 
Sevdim şarkısıyla çıkış yapan Sirel Sosyal Medyada yeralan videolarıyla da dikkat çekiyor. Sportmen fiziği ve gerçek sarı saçlarıyla alışılmışın dışında bir görünümü olan SİREL günün en az 2 saatini spor, 4 saatini enstrüman çalışarak geçiriyor. 

 

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2016, 19:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568