Özgür Aras’ın efsane “eelence”si geri dönüyor !

İstanbul eelence'ye kavuşuyor!

Özgür Aras’ın efsane “eelence”si  geri dönüyor !

İstanbul gece hayatının en eğlenceli kulübü "eelence" yenilenmiş yüzüyle açıldı. Türk Pop'unun gelmiş geçmiş en iyi şarkılarının çalındığı 'eelence' yeni yerinde yine sezonun en kalabalık adreslerinden biri olacak.

Eğlence hayatının trendlerini belirleyen isimlerin başında gelen ünlü iletişimci Özgür Aras, üst üste İstanbul gece hayatının en iyi 10 kulübünden biri seçilen “eelence” yi tekrar açtı. Yine Asmalımescit'te ancak farklı bir mekanda yeniden merhaba diyen mekan, müdavimleriyle ilk olarak bu akşam (22 Ağustos Cuma akşamı) hasret giderecek.

BURADA HER ŞEY EĞLENMEK ÜZERİNE!

 Türk Pop Müziğinin dünden bugüne en iyi şarkılarının çalındığı eelence kapılarını  Çarşamba’dan Cumartesi’ye saat 23.30'dan itibaren açacak. İstanbul'un samimi ve eğlence garantili mekanı, eski lokasyonuna çok yakın biryerde, yenilenen dekarosyonu ve sürprizleriyle eğlenmek isteyen herkese istediğini vermeye hazırlanıyor.

Mimar Engin Özmen'in bütünüyle yeni bir konsept kazandırdığı eelence'nin müzik koordinatörlüğünü ve dj ‘liğini Mert Can yapıyor. Her hafta Perşembe geceleri dönüşümlü olarak sanat dünyasının yakından tanıdığı Ahmet Kamil Taşkın, Erkan Eroğlu, Serhat Tekin ve Yasemin Şefik'in dj setinin başında olacakları eelence, özel konseptli partileri ve süprizleriyle yine adından söz ettirip bir çok ünlü ismin de uğrak yeri olacak.
 
eelence
Asmalımescit Mahallesi, Meşrutiyet Caddesi No: 69 / A  (ex Rehab)
Beyoğlu / İstanbul

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2014, 12:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568