Rafet El Roman zehir zemberek!

Rafet El Roman'ın bir basın açıklaması...

Rafet El Roman zehir zemberek!
Rafet - Ceren El Roman bir gazetede haklarında çıkan ve asılsız olduğunu belirttikleri haber konusunda bir basın açıklamasında bulundu.
Evliliğimizin üstünden tam bir yıl geçti. Mutlu ve karşılıklı sevgi ve saygıya dayalı bir evlilik hayatı geçirdiğimizi özellikle belirtmek isteriz. Evlilik hayatımızda olduğu gibi iş hayatlarımızda da sevgi, saygı ve karşılıklı güvene dayanan bir düzenimiz olduğunun da altını özellikle çizmek isteriz.


Ancak bazı basın yayın organlarında eşim Ceren Kaplakarslan’ın yaptığı anlaşmalara müdahale ettiğim konusunda çıkan haberleri üzüntü ve şaşkınlıkla okuduk.  Ceren Kaplakarslan’ın  FOX TV’de yayınlanmakta olan ”Sen Benimsin” adlı dizide başarılı bir çalışması vardır. Bu çalışma için yapımcı şirket ile yapılan anlaşma konusunda müdahale gerektirecek hiç bir problemimiz olmamıştır. Yapılan çekim çalışmaları planlandığı gibi devam etmektedir. Eşimin yaptığı anlaşma metinlerine müdahale ettiğim yolundaki  haberler  tamamen asılsız olup, dedikodu ve hayal ürünüdür.  Konunun tarafınızca ciddiye alınmamasını ve gerektiği yerde yasal haklarımızı kullanacağımızı belirtmek isteriz.

Sevgi ve saygılarımızla.

RAFET EL ROMAN  - CEREN KAPLAKARSLAN 


www.yakamozyakutçcom.tr İstanbul / Caner BUDAK
Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2015, 00:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568