Sabahattin Ali şarkısı kliplendi!

Sabahattin Ali şarkısı kliplendi!

Necdet Kaya, hem sesi/yorumu hem de modern görüntüsü, görsel cazibesi ile müzik türleri arasındaki keskin ayrımların azaldığı bu dönemde Türk Halk Müziği, Türk Pop Müziği ve Türk Sanat Müziği’ni kendine has yorumu ile geniş kitlelere dinletmeyi başarıyor.

Ünlü sanatçı Nükhet Duru'nun Türkülerin Tarkan'ı olarak tanımladığı Necdet Kaya pek çok sanatçının ve basının ilgi ile takip ettiği bir sanatçı. Büyük bir özenle üzerinde çalışılan şarkının bestesi Çağın Bodur’a, düzenlemesi ise Alper Atakan’a ait.

Sabahattin Ali’nin 8-9 ay yattığı Sinop Cezaevi’nde çekimleri 2 gün süren klibin yönetmen koltuğunda Can Fakı oturuyor.

İstanbul doğumlu olan Necdet Kaya İ.T.Ü. Türk Musikisi Devlet Konservatuarı mezunudur  ve çocukluğundan itibaren ailesinden Türk Halk Müziği sevgisi ve kültürü edinmiştir. Başarılı sanatçı 16 yaşından itibaren İstanbul’da farklı mekanlarda profesyonel olarak sahne almaya başladı. 2004 yılında TRT’nin kuruma sanatçı kazandırmak için Türkiye çapında yaptığı “son” Türk Halk Müziği ses yarışmasında Türkiye 1.si oldu.  Söz ve beste çalışmaları da yapan sanatçı ilk bestesini lise 2. sınıftayken yaptı ve ilk albümünde yerini aldı. 

Sony Music Türkiye etiketi ile yayınlanan ‘Yetmez Mi Gönül ’ single’ı şimdi tüm radyo ve dijital kanallarda yerini alırken, 21 Ekim Cuma günü video klibi ile tüm müzik kanalları ve sanatçının Youtube VEVO sayfasında müzikseverlerle buluşuyor.

YETMEZ Mİ GÖNÜL

Aşk seni harab etmez mi
Takatini tüketmez mi
Sendeki ateş bitmez mi
Yetmez mi gönül, yetmez mi

Aşkına yoktur enzade,
Aklını aldı o taze,
Aleme oldun kepaze,
Yetmez mi gönül, yetmez mi

Yar yoluna baktırdığın,
Uykusuz bıraktırdığın,
Aşk yüzünden çektirdiğin,
Yetmez mi gönül, yetmez mi

Hangi derdimi sayayım
Aşka nasıl dayanayım
Yandım, daha mı yanayım
Yetmez mi gönül, yetmez mi

Göğsümde tıkanır sesim,
Yok yaşamaya hevesim;
Ben bir dermansız bikesim.
Yetmez mi gönül, yetmez mi 

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2016, 21:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568