Sahneye mayo ile çıktı!

Kıbrıs sıcağına özel mayo kıyafet

Sahneye mayo ile çıktı!

 Aşırı sıcaklar ile boğuşan Kıbrıs’ta Girne Rocks Hotel’de konser veren Hande Yener sıcakları göz önüne alıp kıyafet tercihini ona göre yaptı.

Mayo tarzı beyaz kıyafet giyen sanatçı sahnede rahat nefes aldı.

Hit şarkılarının yanı sıra giydiği sıra dışı kıyafetleri ile de adından sık sık söz ettiren Hande Yener,  en son İstanbul’da Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu’ndaki konserinde giydiği ilginç kırmızı kıyafeti ile yankı uyandırmıştı.


Sosyal medyada ilgi gören kıyafeti ile espri konusu olan sanatçı son olarak Kıbrıs’ta sıcak havaya teslim oldu. 45-50 dereceleri bulan aşırı sıcaklar ile kavrulan Kıbrıs’a özel dekoltesi bolca olan kıyafetleri seçen  sanatç ı, sahneye adeta mayo ile çıktı.Beyaz mayo benzeri kıyafeti ile Girne Rocks Hotel sahnesine çıkan sanatçı iki saatlik konserinde sevilen şarkılarını seslendirdi. Şu sıralar yoğun bir konser temposu olan sanatçı “Bodrum İstanbul ve konser verdiğim şehirler arasında adeta mekik dokuyorum. Bu koşuşturma içinde en çok sıcaklardan şikayetçiyim. Sıcak hava işi zorlaştırıyor. Sahnede de beni serin tutacak kıyafetleri tercih ediyorum” dedi. 


www.yakamozyakut.com.tr İstanbul / Tagir YAMAN

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2015, 02:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568