Selim Akar ile ünlülerin imajı

Selim Akar ile ünlülerin imajı

Birçok ünlüye yapmış olduğu fark yaratan imajlarla tanınan ünlülerin marka ve Pr danışmanı Selim Akar “İlham Kaynağım Kalbim” adlı kitabı için kolları sıvadı. 

12 yıllık kariyerinde ünlülerin unutulmayan imajlarına imza atan Selim Akar ortaya çıkardığı imajların hikayelerini kitabında toplamaya hazırlanıyor.


Ünlü marka danışmanı fikirler sahiplendiğinde doğru sonuç çıkar. Bugüne kadar çalışmış olduğum tüm starlara fikirlerime sahip çıktıklarından dolayı teşekkür ederim dedi.


Selim Akar’ın sırasıyla Aslı Hünel Pop İmajı, Aslı Zen Değişim Fotoğrafları, Aydın Zenci İmajı, Berksan Jartiyer Fikri, Bülent Sertaş ‘ın Leonarda Dicabrio sevgilisi Aferdita Dreshaj ile buluşması fikri, Ceylan Punk İmajı, Elif Kaya Sarı Siyah Saç İmajı, Emre Altuğ Hangimiz Tertemiz Single İmajı, Filiz Taçbaş, Fatih Ürek Charlie Chaplin ve Matador İmajı, Fatoş Kabasakal Değişim Fotoları, Gizem Özdilli 40 Yaş Pozları, Hande Yener Alt Dudak Single imajı, Helin Avşar çöp  Poşetinden 1 TL’lik elbise fikri ,Murat Boz Gladyatör İmajı, Murat Dalkılıç Kendo İmajı , Seren Serengil Süper Girl İmajı, Sinan Akçıl Lord , Nota işçisi İmajları , Tan ilham Perileri Fikri, Tanyeli değişim fotoğrafları, Volga Tamöz Tam 90’dan Albüm İmajı ,Yıldız Kaplan Kırmızı İmajı ,Yıldız Tilbe Oynat Albümü basın fotoğrafları öne çıkan fikir ve imaj çalışmaları oldu.


Ünlü marka danışmanı 2006 Kâinat güzeli Zuleyka Rivera Mendoza ve Game Of Throens’un Türk asıllı oyuncusu Tamer Hassan’ın da Türkiye’deki marka ve Pr danışmanı olarak Selim Akar ile çalışması ilgi odağı olmuştu.
Beste Öner

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2017, 19:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner560