Sezen‘den Suadiye’ye destek!

Bu yılın en iyi çıkış yapan şarkıcısı ödüllerinin sahibi olan Suadiye’nin hayali gerçek oldu.

“Tek hayalim bir Sezen Aksu şarkısı söylemek” diyen Suadiye, bayramdan sonra çok istediği Sezen Aksu şarkısını seslendirmek için stüdyoya giriyor. 

2016 yılının başlarında çıkardığı 'Cesaretim Yok' parçası ile 'En İyi Çıkış Yapan' şarkıcı kategorisinde ödüller alıp geçtiğimiz günlerde müzikseverlere sunulan “Aşkça” şarkısıyla çıkışını sürdüren Suadiye, Ramazan Bayramı’ndan sonra prodüktörlüğünü ünlü iletişimci Özgür Aras ‘ın yapacağı yeni şarkısı için stüdyoya girecek. Suadiye’nin yeni şarkısı ise genç şarkıcının “tek hayalim onun bir şarkısını seslendirmek” dediği Sezen Aksu’nun imzasını taşıyor. 

Geçtiğimiz kış artık sahneye çıkmayacağını ve gençler için üretim yapacağını söyleyen Sezen Aksu, bu üretimin ilkini Suadiye’yle yapacak. Suadiye’ye çok eğlenceli bir aşk şarkısı veren Sezen Aksu için “Benim için son dakika sürprizi oldu. Sezen Aksu ile tanıştığım an ağlamaktan konuşamadım. Bana verdiği öğütler asla kulağımdan gitmeyecek. Yeni şarkımı çıkarmak için sabırsızlanıyorum ”diyen Suadiye heyecanını sosyal medyadan dinleyicileriyle paylaştı. 

Aşk hayatı hakkında samimi açıklamalarda bulunan Suadiye “ Aşk benim için artık olmazsa olmaz bir duygu değil. Bu hayatta çok mutlu olmam için bir erkeğin olması gerekmiyor. Mutluluğuma mutluluk ekleyen bir erkekle aşk ve ilişki yaşamak isterim. Şu anki mutluluğumdan bir parça bile alacaksa “Hayatıma girme” derim” diyerek şu anda hayatında kimsenin olmadığını söyledi. Sezen destekli…


Özgür Aras
 

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2016, 18:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568