Sibel Tüzün'ün yeni teklisi

Son günlerde sahne şovlarıyla adından söz ettiren Sibel Tüzün, geçtiğimiz aylarda çıkardığı Kaç Yıl Geçti Aradanın ardından yine bir Sezen Aksu şarkısıyla yeni bir singlea imza atıyor!

Sibel Tüzün'ün yeni teklisi

Müzik kariyerinde hep dirsek temasında olduğu Sezen Aksunun Le Le Le şarkısını seslendiren Sibel Tüzün aynı zamanda meslek hayatında önemli yer tutan şarkılarından oluşan Best Of albümünün stüdyo çalışmalarını da sürdürüyor. 

 
Son yıllarda yorumcu kimliğinin yanı sıra gerçekleştirdiği sahne şovlarıyla gündeme gelen şarkıcı, söz yazarı ve besteci Sibel Tüzün  geçtiğimiz aylarda, Sezen Aksunun sözü ve bestesi Kaç Yıl Geçti Aradanla müzik dünyasında iddialı bir biçimde adından söz ettirmişti. 
 
Meslek hayatında önemli yer tutan şarkılardan oluşan bir best of albüm için uzun süredir stüdyoda çalışmalarını sürdüren Sibel Tüzün bu sırada; müzik kariyerinde hep dirsek temasında olduğu Sezen Aksuyla bir ortaklık daha gerçekleştirip yeni teklisini müzikseverle buluşturdu.
 
Sözü ve bestesi Sezen Aksuya ait, etnik elementleri barındıran altyapısıyla, insanın kanını kaynatan bir şarkı olan Le Le Le nin aranjörlüğünü Hakan Caneroğlu prodüktörlüğünü ünlü iletişimci Özgür Aras yaptı.
 
Şarkının tanıtımı için Kemal Doğulunun objektifinin karşısına Hakan Akkaya imzalı kırmızı elbisesiyle geçen Sibel Tüzün zamanı durduran güzelliğiyle hayranlarını bir kez daha büyüledi.

www.yakamozyakut.com İstanbul / Özgür ARAS
Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2014, 20:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568