Sıla İzmir'i salladı

Türkiye'nin en sevilen şarkı yazarı ve yorumcularından Sıla, geçtiğimiz Mayıs ayında yayınladığı “Mürekkep” albümünün konserlerine devam ediyor. 

Sıla İzmir'i salladı

30 Eylül ve 1 Ekim olmak üzere iki gece ard arda İzmir Fuar Açıkhava Tiyatrosu’nda dinleyicilerle buluşan Sıla, İzmirlilere unutulmaz bir müzik ziyafeti verdi. “Mürekkep” albümünün açılış şarkısı “Lacivert” ile konserlerini açan Sıla, son albümünde yer alan şarkıların yanı sıra, “Oluruna Bırak”, “Sevişmeden Uyumayalım”, “Acısa Da Öldürmez”, “Saki, “Vur Kadehi Ustam” gibi en sevilen şarkılarını da Fuar Açıkhava Tiyatrosu’nu dolduran İzmirlilerle birlikte seslendirdi. Konserinin kapanışını “Afitap” şarkısıyla yapan Sıla, iki gece boyunca alanı hınca hınç dolduran müzikseverlere coşkulu anlar yaşattı.

Geri vokallerde Dünya Kızılçay, Sibel Gürsoy ve Tuba Önal, tuşlu çalgılarda Burak Erkul, keman ve udda Semih Çelikel, davulda Alp Türeci, bas gitarda Cudi Genç ve gitarda Efe Bahadır’ın sahnede Sıla’ya eşlik ettiği konserlerde; “Alain Delon” ve Erol Evgin’in unutulmaz eseri “Ateşle Oynama” şarkılarında Dünya Kızılçay da sahnede vokaliyle Sıla’ya eşlik etti.

İki gece boyunca üçer farklı kıyafetle seyircilerin karşısına çıkan Sıla’nın stil danışmanlığını Hande Kızıl üstlendi.  Gamze Sakallılar
 

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2016, 00:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568