Şimdi herkes HİT'li...

Türkiye Müzik Sektöründe yeni bir akım olan yada olmaya başlayan “Hit Production”ın yapımları Tüm Dijital Platformlarda yerini aldı…

Şimdi herkes HİT'li...
HABERİN GALERİSİ
Hit Production

Hit Production

Geniş bir alt yapı ile günümüzün en etkili pazarlama kanallarından biri olan PR ve Sosyal Medya Çalışmaları ile sanatçıların hayranlarıyla iletişime geçmelerini de sağlayan Hit Production, aynı zamanda sanatçıların sahip olmak isteyecekleri geniş bir hizmet yelpazesi sunuyor.

Şarkını Herkese Duyur…
Hit’in Deneyimli ekibi ile projesini yazılı, görsel ve dijital yayınlarda özel haber çalışmaları ve röportajlar ile duyurmak, günlük gazetelerde, haftalık/aylık dergilerde ve internet yayınlarında da vurgulamak isteyen müzisyenleri sunduğu özel programlarla tüm platformlarda hedef kitlesi ile buluşturmaya devam ediyor.

Hayal ettiğin kalitede müzik…
Şarkıları profesyonel ekibi ve yüksek kaliteli analog/dijital ekipmanları ile mükemmel sonuca ulaştıran Hit Production, tüm dijital platformlarda yayınlama ve kazanç sağlama fırsatı sunuyor. Birinci sınıf kalite hizmetini hedefleyen ekibin çalışmaları Türkiye müzik sektörüne yeni bir heyecan getirmeye şimdiden başladı…

Online müzik yapım ve dağıtım platformu olan Hit Production, müziği hiçbir şekilde sınırlamayıp dünyanın her yerinden müzisyenlere kapısını açan “Hit”te üyelik oluşturanlar şarkısını TTnet, Turkcell Müzik, iTunes, Spotify gibi bir çok platformda yayınlama ve kazanç sağlama fırsatı yakalıyorlar. Kendi promosyon çalışmalarını da yapıp adını daha büyük kitlelere duyurabilecekleri bir platform olan Hit Production, sound design hizmeti ile mix & mastering yaparak kayıtlarının kalitesini dünya standartları ölçüsünde yayınlayabilmelerini sağlıyor. 


Herkesin müziğini yapıp duyurmasına olanak sağlayan ve bu süreç içerisinde sanatçının haklarını %100 koruyan “Hit Production” hakkında daha detaylı bilgiye www.hitproduction.org internet adresinden ulaşılabiliniyor.


“Hit Production” Sanatçıları


Ahmet Serkan’dan, “Kimseye Anlatamıyorum”
Hit Production'ın prodüksiyonunu üstlendiği ve klibin yaklaşık 8 saatte slowmotion tekniği ile çekildiği single çalışmasının sözü ve müziği Ahmet Serkan’a, düzenlemesi ise Altuğ Akınsel'e ait olan şarkı dinleyenlerden tam not aldı.

Hit Production farkıyla “Düş” müzik severlerle buluştu.
Albüm çalışmalarından dolayı konserlerine ara veren Ayda Tangüner’in geçtiğimiz ay dinleyici ile buluşan ''Düş''ün klibi de yine Hit Production’a ait.


Müzikaller’den Rock Müziğe uzunan yolculuk Ekim’de Hit farkıyla…
Kıraç, Enbe Orkestrası, Şebnem Ferah gibi isimlerin vokalistliğini yapan, caza duyduğu ilgi nedeniyle Sibel Köse ile caz vokal çalışmalarında bulunan Burcu Durmaz ilk solo single çalışmasını Hit Production farkıyla müzik severlerine beğenisine sunmaya hazırlanıyor..


2013 yılında Çiğdem Erken ile “Sahnelerden Aşk Şarkıları”’nda ve Metin Arslan’ın yazıp yönettiği Strauss’un hayatını anlatan “Dansa Davet” adlı müzikalde ve Fazıl Say'ın Mart ayında çıkardığı "Yeni Şarkılar" albümünde de vokal solist olarak yer alan Burcu Durmaz’ın ilk single çalışması Ekim ayında tüm dijital platformlarda yer alacak.Berk Şenöz

 

Güncelleme Tarihi: 17 Ağustos 2016, 15:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568