Şimdi Karadenizliler çok kızacak!

Urfalı kardeşler kıskandıracak!

Şimdi Karadenizliler çok kızacak!

Yaptıkları iki albümle ve çektikleri sıra dışı kliplerle adından bahsettirmeyi başaran Arpak Kardeşler, yeni albümleriyle yeniden çok konuşulacaklar. 

“Beddua” isimli albümlerini müzikseverlere sunan Arpak Kardeşler, ilk klip çalışmasını Karadeniz yöresine ait “Olur Mi Yar” isimli esere Yekta Özbilen yönetmenliğinde yaptılar. Söz, müzik Ekrem Arpak imzası taşıyan eseri solo olarak okuyan Mehmet Arpak, Karadenizli sanatçıları kıskandıracak bir yorumcu olarak karşımıza çıktı. 

Karadeniz yöresi sanatçılarına Urfalı bir rakip çıkmasına Arpak Kardeşler “Bu ülke güneyinden, kuzeyine, doğusundan, batısına bizim. İkinci albümümüzde çok beğenilen BİZİZ isimli eserle de bunu yansıtmaya çalıştık, bu ülkenin zengin kültür mozaiğine sahip çıkmak ve gözler önüne sermek için bu ülkenin sanatçıları olarak bunu görev edindik.” dediler.
Arpak Kardeşler ’in başarılı yorumcusu Mehmet Arpak’a Karadenizli sanatçıların ne yorum getireceği merak edilirken, seslendirdiği eser ve yorumuyla kıskandıracak bir performans sevenlerine sunuldu.www.yakamozyakut.com.tr İstanbul / Selçuk AKA

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2014, 17:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568