Tansel Karaduman Konuşan Eller'de

Klibi işaret diline çeviren İşaret Dili Çevirmeni Aynur Karademir’in de katıldığı sohbette çok özel duygular yaşandı.

Tansel  Karaduman Konuşan Eller'de

Öncelikle iş ve sosyal hayatlarında “Konuşan Eller”in yaşadığı engellere değinen işitme engelliler, Karaduman’dan her zaman kendisinin destekçi olacağının sözünü aldılar.

Hesap Ver klibini işitme engelli dostlarıyla birlikte izleyen şarkıcı, klipte Aynur Karademir’in iyiki ellerini boyandıklarını, böylelikle birçok işitme engellilere daha çok ses olduklarını, anlattı.

Klibin yayına girdiği günden bu yana herkesin çok mutlu olduğunu dile getiren İşaret Dili Çevirmeni Aynur Karademir; “Benim istediğimde tam da buydu. Duymasak da konuşamasak da birlikte aynı şarkıda aynı duyguda buluşabilmek. Bunu bana yaşattığınız için çok teşekkür ederim.” dedi.


“Benim için kalpten gelen birşey ve çok farklı bir duyguydu. Bugün burada olduğum için çok mutluyum. Ben bu işi iş olsun diye yapmadım. Benim için de anlamı oldukça büyük” diyen Tansel Karaduman, daha sonra “Konuşan Eller” ile bol bol fotoğraf çektirdi…

Tansel Karaduman, bir kaç ay içinde büyük bir konser organizasyonu ile sahnede birlikte aynı duygu altında şarkı söyleyeceklerinin de müjdesini verdi.

Adını ilk kez 2014 yılında ‘Her Gece’ şarkısıyla duyduğumuz Tansel Karaduman, uzun bir aradan sonra Mayıs ayında Bonus Müzik markasıyla “Hesap Ver” isimli single çalışmasını yayınlamıştı. Sözü ve müziği Şehrazat’a ait olan, 25 yıl önce Aşkın Nur Yengi’nin de seslendirdiği ve Karaduman’ın sesinden yeniden can bulan şarkının klibinde ise “Konuşan Eller” ile işaret diline yer verilmişti. 


Tansel Karaduman, bu kez yaz aylarına Hesap Ver şarkısının yeni Remiksi ile damgasını vurmaya hazırlanıyor. Özgün yorumu ve şarkısıyla beğeni toplayan sanatçı Hesap Ver’in remiksi için Musfata Haybat ile çalıştı.


Batuhan Zümrüt 

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2016, 22:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568